خرید ارز دیجیتال UBIX Network | فروش ارز دیجیتال یوبیکس نتورک | قیمت لحظه‌ای UBX

یوبیکس نتورک

UBX - Ubix Network
0.000027تتر
10.24%

قیمت یوبیکس نتورک

1.584437تومان
(6,683)

حجم معاملات یوبیکس نتورک

7,733,120,269تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.6011تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.431739تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره یوبیکس نتورک

یوبیکس نتورک یک ترکیب از DAG و بلاکچین است که با هدف ادغام بلاکچین‌های مختلف با انواع سازوکارهای اجماع در یک شبکه همتا به همتا طراحی شده است. این شبکه به گونه‌ای طراحی شده که امکان همکاری و تعامل بین بلاکچین‌های مختلف با سازوکارهای متفاوت را فراهم می‌کند، به این ترتیب پلتفرمی یکپارچه و کارآمد برای تراکنش‌ها و تبادلات داده در اکوسیستم بلاکچین ایجاد می‌شود. UBIX Network در پیشبرد نوآوری در فضای بلاکچین نقش مهمی ایفا کرده و با ارائه راه‌حل‌هایی برای چالش‌های مرتبط با تعامل و همکاری بین بلاکچین‌ها، زمینه‌ساز تحولات بزرگ در این حوزه است.

خرید یوبیکس نتورک

ارز دیجیتال یوبیکس نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید یوبیکس نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید یوبیکس نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید یوبیکس نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید یوبیکس نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه یوبیکس نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش یوبیکس نتورک

فروش یوبیکس نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش یوبیکس نتورک، مقدار یوبیکس نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش یوبیکس نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش یوبیکس نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل یوبیکس نتورک

خرید و فروش یوبیکس نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید یوبیکس نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل یوبیکس نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا یوبیکس نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، یوبیکس نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل یوبیکس نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول یوبیکس نتورک

برای ذخیره یوبیکس نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از یوبیکس نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری یوبیکس نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی یوبیکس نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری یوبیکس نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه یوبیکس نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت یوبیکس نتورک

قیمت یوبیکس نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی یوبیکس نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت یوبیکس نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه یوبیکس نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت یوبیکس نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت یوبیکس نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی یوبیکس نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه یوبیکس نتورک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه یوبیکس نتورک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023