خرید ارز دیجیتال تایپ ایت | فروش ارز دیجیتال TypeIt | قیمت لحظه‌ای TYPE

تایپ ایت

TYPE - TypeIt
0.004118تتر
2.36%

قیمت تایپ ایت

245.4328تومان
(12,912)

حجم معاملات تایپ ایت

9,241,266,196تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
258.664تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
215.6328تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تایپ ایت

در بازار ارزهای دیجیتال اپلیکیشن‌های متفاوتی وجود دارند که با انجام یک کار به شما توکن پاداش می‌دهند. به عنوان مثال با دویدن، راه رفتن یا انجام حرکات ورزشی می‌توانید توکن دریافت کنید و زندگی سالمی داشته باشید. اپلیکیشن تایپ ایت نوع دیگری از این اپلیکیشن‌هاست که کیبرد تازه‌ای را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. کاربران در این اپلیکیشن با تایپ کردن می‌توانند توکن به دست بیاورند و درآمد داشته باشند. برای شروع استفاده از این اپلیکیشن در ابتدا باید یکی از کیبردهای ان اف تی آن را خریداری کرد. علاوه بر تایپ کردن و کسب درآمد، امکان چت کردن با دیگران و بازی کردن نیز وجود دارد. تمام تعاملات در این اپلیکیشن به صورت فرد به فرد و رمزگذاری شده هستند و از امنیت بالایی برخوردارند. توکن بومی این پلتفرم توکن TYPE است که در ماه جولای سال ۲۰۲۳ با قیمت ۰.۳ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. سقف عرضه این توکن یک میلیارد عدد است.

خرید تایپ ایت

ارز دیجیتال تایپ ایت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تایپ ایت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تایپ ایت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تایپ ایت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تایپ ایت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تایپ ایت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تایپ ایت

فروش تایپ ایت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تایپ ایت، مقدار تایپ ایت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تایپ ایت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تایپ ایت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تایپ ایت

خرید و فروش تایپ ایت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تایپ ایت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تایپ ایت به تتر، نیاز نیست که ابتدا تایپ ایت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تایپ ایت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تایپ ایت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تایپ ایت

برای ذخیره تایپ ایت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تایپ ایت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تایپ ایت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تایپ ایت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تایپ ایت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تایپ ایت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تایپ ایت

قیمت تایپ ایت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تایپ ایت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تایپ ایت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تایپ ایت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تایپ ایت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تایپ ایت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تایپ ایت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023