خرید ترای هاردز TRY | فروش ارز دیجیتال TRY به همراه قیمت لحظه‌ای

ترای هاردز

TRY - TryHards
0تتر
0%

قیمت ترای هاردز

0تومان
(28,865)

حجم معاملات ترای هاردز

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ترای هاردز

TryHards یک متاورس تیراندازی NFT است که توسط جامعه و برای جامعه هدایت می‌شود. در این بازی، بازیکنان می‌توانند فناتیک‌ها (قهرمانان) و اسلحه‌های خود را جمع‌آوری و آموزش دهند تا تصمیمات تاکتیکی بگیرند و برای افتخار در عرصه نبرد در سیاره X بجنگند.

ویژگی‌ها و اهداف:

  1. جمع‌آوری و آموزش:

    • بازیکنان می‌توانند فناتیک‌ها و اسلحه‌های خود را جمع‌آوری و آموزش دهند. این عناصر به آنها امکان می‌دهد تا در نبردها تصمیمات تاکتیکی بهتری بگیرند.
  2. تلفیق DeFi و NFT:

    • TryHards بهترین‌های DeFi و NFT را ترکیب می‌کند تا یک متاورس تیراندازی منحصر به فرد و ماندگار ایجاد کند.
  3. ژانر بازی برای کسب درآمد:

    • به عنوان پذیرندگان اولیه ژانر بازی برای کسب درآمد، TryHards یک پلتفرم است که بازیکنان می‌توانند در آن با پیشگامان مشابه خود ملاقات و تعامل کنند.

جمع‌بندی:

TryHards (TRY) یک بازی متاورس تیراندازی NFT است که توسط جامعه و برای جامعه هدایت می‌شود. این بازی با ترکیب بهترین‌های DeFi و NFT، یک تجربه منحصر به فرد و ماندگار ارائه می‌دهد و به بازیکنان امکان می‌دهد تا فناتیک‌ها و اسلحه‌های خود را جمع‌آوری و آموزش دهند و در نبردها تصمیمات تاکتیکی بگیرند.

خرید ترای هاردز

ارز دیجیتال ترای هاردز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ترای هاردز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ترای هاردز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ترای هاردز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ترای هاردز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ترای هاردز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ترای هاردز

فروش ترای هاردز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ترای هاردز، مقدار ترای هاردز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ترای هاردز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ترای هاردز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ترای هاردز

خرید و فروش ترای هاردز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ترای هاردز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ترای هاردز به تتر، نیاز نیست که ابتدا ترای هاردز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ترای هاردز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ترای هاردز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ترای هاردز

برای ذخیره ترای هاردز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ترای هاردز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ترای هاردز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ترای هاردز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ترای هاردز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ترای هاردز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ترای هاردز

قیمت ترای هاردز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ترای هاردز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ترای هاردز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ترای هاردز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ترای هاردز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ترای هاردز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ترای هاردز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023