خرید و فروش ارز دیجیتال تراست فای نتورک TRUSTFI | قیمت روز TrustFi Network

تراست فای نتورک

TRUSTFI - TrustFi Network
0.021021تتر
2.05%

قیمت خرید تراست فای نتورک

قیمت فروش تراست فای نتورک

1,044.743تومان
1,034.233تومان
(10,944)

حجم معاملات تراست فای نتورک

3,088,234,809تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,098.867تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,009.754تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تراست فای نتورک

تراست فای یک سرویس‌دهنده بک اند غیرمتمرکز برای اپلیکیشن‌های دیفای است. سرویس‌دهنده‌های بک اند، به کسب و کارها کمک می‌کنند تا برنامه‌نویسی بک اند خود را برون سپاری کنند و تنها بر روی فرانت اند کار کنند. پلتفرم TrustFi در یک محیط مولتی چین کار می‌کند و به اپلیکیشن‌ها برای صدور توکن‌های خود، مدیریت نقدینگی، فعالیت‌های درون کامیونیتی، کنترل دائوها و دیگر سرویس‌های دیفای کمک می‌کند. اپلیکیشن‌ها می‌توانند محصولات مختلفی را با استفاده از پلتفرم ارز دیجیتال تراست فای وارد بازار کنند. محصولاتی مانند پروتکل‌های IDO، قراردادهای استیکینگ غیرمتمرکز، فراهم کردن مدل‌های ماینینگ نقدینگی و .... استارت‌آپ‌های زیادی هرروزه در حال گسترش و ورود به دنیای غیرمتمرکز هستند و این پروژه‌های تازه تاسیس به تامین سرمایه نیاز دارند. آنها برای افزایش نقدینگی و افزایش تریدینگ سودمند در صرافی‌های غیرمتمرکز و بازارسازهای خودکار، به یک اکوسیستم غیرمتمرکز و کراس چین نیاز دارند که امکان عرضه توکن‌ را برای آنها فراهم کند. پلتفرم ارز دیجیتال TrustFi دقیقا برای همین منظور به وجود آمده است و توکن بومی آن با نام TFI اقتصاد آن را مدیریت می‌کند. این توکن دارای سقف عرضه ۱۰۰ میلیون عددی است و در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید تراست فای نتورک

ارز دیجیتال تراست فای نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تراست فای نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تراست فای نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تراست فای نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تراست فای نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تراست فای نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تراست فای نتورک

فروش تراست فای نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تراست فای نتورک، مقدار تراست فای نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تراست فای نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تراست فای نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تراست فای نتورک

خرید و فروش تراست فای نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تراست فای نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تراست فای نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا تراست فای نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تراست فای نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تراست فای نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تراست فای نتورک

برای ذخیره تراست فای نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تراست فای نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تراست فای نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تراست فای نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تراست فای نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تراست فای نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تراست فای نتورک

قیمت تراست فای نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تراست فای نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تراست فای نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تراست فای نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تراست فای نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تراست فای نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تراست فای نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023