خرید ارز دیجیتال ترول فیس | فروش ارز دیجیتال Troll Face | قیمت لحظه‌ای TROLL

ترول فیس

TROLL - Troll Face
0تتر
1.9%

قیمت ترول فیس

0.000887تومان
(20,307)

حجم معاملات ترول فیس

16,336,698,472تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000997تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000864تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ترول فیس

ترول فیس قدیمی‌تری و معروف‌ترین میم دنیای اینترنت و شبکه‌های اجتماعی است. این میم توسط کاربران زیادی در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد و به جزیی از فرهنگ تبدیل شده است. میم Troll Face در ماه سپتامبر سال ۲۰۰۸ و توسط پینت مایکروسافت خلق شد. یک دانشجوی ۱۸ ساله با نام کارلوس رامیرز آن را به وجود آورد. میم کوین ارز دیجیتال ترول فیس از این میم معروف الهام گرفته است. سقف عرضه این میم کوین ۲۰۰۸ تریلیون عدد است که سال ۲۰۰۸ و زمان تولد این میم معروف را یادآوری می‌کند. توکنومیک Troll Face به شکل زیر است:

  • ۰.۸ درصد برای نقدینگی به صرافی‌های اختصاص دارد
  • ۰.۵ درصد به کامیونیتی ایردراپ می‌شود
  • ۹۰.۷ درصد سوزانده می‌شود تا عرضه این توکن کنترل شود
  • ۸ درصد نیز به حراج اولیه اختصاص داده شده است.

 

خرید ترول فیس

ارز دیجیتال ترول فیس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ترول فیس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ترول فیس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ترول فیس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ترول فیس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ترول فیس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ترول فیس

فروش ترول فیس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ترول فیس، مقدار ترول فیس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ترول فیس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ترول فیس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ترول فیس

خرید و فروش ترول فیس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ترول فیس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ترول فیس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ترول فیس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ترول فیس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ترول فیس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ترول فیس

برای ذخیره ترول فیس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ترول فیس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ترول فیس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ترول فیس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ترول فیس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ترول فیس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ترول فیس

قیمت ترول فیس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ترول فیس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ترول فیس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ترول فیس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ترول فیس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ترول فیس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ترول فیس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ترول فیس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ترول فیس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023