فروش ارز دیجیتال Trivians | خرید ارز دیجیتال تریویانز به همراه قیمت لحظه‌ای TRIVIA

تریویانز

TRIVIA - Trivians
0.001576تتر
0.896%

قیمت خرید تریویانز

قیمت فروش تریویانز

82.4248تومان
81.6368تومان
(4,603)

حجم معاملات تریویانز

2,028,217,773تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
83.3662تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
80.1759تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تریویانز

تریویانز یک بازی بلاک چینی است که با مدل بازی برای درآمد به وجود آمده است. در بازی Trivians، کاربران با بازی کردن، مبارزه و یاد گرفتن، پاداش کسب می‌کنند. بازی بلاک چینی Trivians یک بازی چند نفره است که براساس پاسخ کاربران به سوالات و مسابقات مختلف به کاربران خود توکن Trivian پاداش می‌دهد. این بازی نسخه بلاک چینی بازی‌های معروفی مانند Who wants to be a millionaire و “Jeopardy” است که همه در یک پلتفرم جمع شده‌اند و اکوسیستم جذابی را برای کاربران خود فراهم آورده‌اند. یکی از مهمترین مزایای بازی بلاک چینی Trivians ساده بودن و جهانی بودن آن است که به راحتی می‌تواند توسط کاربران زیادی در سراسر دنیا استفاده شود. به همین دلیل بازی بلاک چینی Trivians قصد دارد به اولین بازی تبدیل شود که کاربران عادی را به خود جلب کند و وارد جریان اصلی بازی‌های بلاک چینی شود. توکن بومی این بازی با نماد TRIVIA معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه یک میلیارد عددی است. ۲۰ درصد از این توکن به مارکتینگ اختصاص یافته است و ۱۶ درصد آن به خزانه داده می‌شود. ۱۵ درصد برای تیم توسعه دهنده و ۲۵ درصد هم به Game Farm اختصاص می‌یابد.

خرید تریویانز

ارز دیجیتال تریویانز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تریویانز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تریویانز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تریویانز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تریویانز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تریویانز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تریویانز

فروش تریویانز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تریویانز، مقدار تریویانز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تریویانز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تریویانز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تریویانز

خرید و فروش تریویانز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تریویانز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تریویانز به تتر، نیاز نیست که ابتدا تریویانز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تریویانز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تریویانز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تریویانز

برای ذخیره تریویانز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تریویانز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تریویانز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تریویانز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تریویانز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تریویانز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تریویانز

قیمت تریویانز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تریویانز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تریویانز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تریویانز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تریویانز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تریویانز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تریویانز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023