خرید ارز دیجیتال تریلیونر | فروش ارز دیجیتال Trillioner | قیمت لحظه‌ای TLC

تریلیونر

TLC - Trillioner
33.166تتر
0.822%

قیمت تریلیونر

2,222,122تومان
(14,375)

حجم معاملات تریلیونر

146,242,405,021تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,278,000تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,204,300تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تریلیونر

ارزهای دیجیتال و امور مالی غیرمتمرکز دنیای تازه‌ای را به روی سرویس‌های مالی و پپرداختی گشودند و صنعت تازه‌ای را نسبت به صنعت مالی سنتی به کاربران معرفی کرده‌اند. این دو دنیای متفاوت به مدت زیادی به عنوان دو صنعت جداگانه دیده‌ شده‌اند که هرکدام مختصات خود را دارند. با این حال پروژه ارز دیجیتال تریلیونر سعی دارد که فاصله میان آنها را از میان بردارد و پلتفرمی را به بازار معرفی کند که هم سرویس‌های مالی سنتی را به کاربران ارائه می‌کند و هم سرویس‌های مالی جدید و غیرمتمرکز را برای آنها فراهم می‌کند. پلتفرم ارز دیجیتال Trillioner به کاربران امکان می‌دهد تا از سرویس‌های مالی سنتی مانند بانک‌های سنتی، محصولات مالی، سرویس‌های معامله‌گری و سیستم‌های پرداختی متمرکز استفاده کنند. توکن بومی این پلتفرم با نماد TLC در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن سقف عرضه یک میلیارد عددی دارد و در ماه آوریل سال ۲۰۲۳ با قیمت ۱۲.۳ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.  

خرید تریلیونر

ارز دیجیتال تریلیونر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تریلیونر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تریلیونر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تریلیونر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تریلیونر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تریلیونر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تریلیونر

فروش تریلیونر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تریلیونر، مقدار تریلیونر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تریلیونر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تریلیونر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تریلیونر

خرید و فروش تریلیونر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تریلیونر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تریلیونر به تتر، نیاز نیست که ابتدا تریلیونر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تریلیونر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تریلیونر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تریلیونر

برای ذخیره تریلیونر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تریلیونر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تریلیونر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تریلیونر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تریلیونر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تریلیونر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تریلیونر

قیمت تریلیونر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تریلیونر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تریلیونر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تریلیونر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تریلیونر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تریلیونر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تریلیونر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023