خرید TRIG TRIG | فروش ارز دیجیتال TRIG به همراه قیمت لحظه‌ای

TRIG

TRIG - TRIG
0تتر
0%

قیمت خرید TRIG

قیمت فروش TRIG

0تومان
0تومان
(5,210)

حجم معاملات TRIG

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره TRIG

TRIG با نماد TRIG یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید TRIG

ارز دیجیتال TRIG یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید TRIG به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید TRIG خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید TRIG در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید TRIG خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه TRIG خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش TRIG

فروش TRIG در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش TRIG، مقدار TRIG مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش TRIG در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش TRIG در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل TRIG

خرید و فروش TRIG در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید TRIG خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل TRIG به تتر، نیاز نیست که ابتدا TRIG خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، TRIG خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل TRIG بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول TRIG

برای ذخیره TRIG، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از TRIG شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری TRIG مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی TRIG است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری TRIG نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه TRIG خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت TRIG

قیمت TRIG در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی TRIG تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت TRIG، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه TRIG قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت TRIG و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت TRIG را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی TRIG را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023