خرید ارز دیجیتال Trident DAO | فروش تریدنت دائو | قیمت لحظه‌ای PSI

تریدنت دائو

PSI - Trident DAO
0.03226تتر
25.039%

قیمت تریدنت دائو

1,813.012تومان
(27,192)

حجم معاملات تریدنت دائو

1,975,743,825تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,248تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,376.338تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تریدنت دائو

تریدنت دائو یک بازی آنلاین چند نفره است. این بازی ساختار تازه‌ای را به کاربران خود معرفی کرده است. توکن بومی بازی بلاک چینی TridentDAO با نماد PSI در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و کاربردهای زیادی دارد. از این توکن برای خرید و فروش در بازی، پرداخت کارمزدها و ... استفاده می‌شود. عرضه کل این توکن حدود ۹ میلیون و پانصد هزار عدد است. در حراج اولیه این توکن حدود ۳ میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری شد و توکن‌ها با قیمت ۱.۴۳ دلار به فروش رفتند. ۲۴ درصد از عرضه توکن PSI  به تیم توسعه‌دهنده آن اختصاص دارد. نکته‌ای که باید در نظر گرفته شود این است که کارمزدهای درون بازی از عرضه کل کم می‌شود و به خزانه آن بازگردانده می‌شود و برای ارتقای اکوسیستم مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خرید تریدنت دائو

ارز دیجیتال تریدنت دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تریدنت دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تریدنت دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تریدنت دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تریدنت دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تریدنت دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تریدنت دائو

فروش تریدنت دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تریدنت دائو، مقدار تریدنت دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تریدنت دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تریدنت دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تریدنت دائو

خرید و فروش تریدنت دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تریدنت دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تریدنت دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا تریدنت دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تریدنت دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تریدنت دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تریدنت دائو

برای ذخیره تریدنت دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تریدنت دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تریدنت دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تریدنت دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تریدنت دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تریدنت دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تریدنت دائو

قیمت تریدنت دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تریدنت دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تریدنت دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تریدنت دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تریدنت دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تریدنت دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تریدنت دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه تریدنت دائو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه تریدنت دائو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023