خرید ارز دیجیتال تریاس توکن | فروش ارز دیجیتال Trias Token | قیمت لحظه‌ای TRIAS

تریاس توکن

TRIAS - Trias Token
15.697تتر
3.87%

قیمت تریاس توکن

930,832تومان
(6,712)

حجم معاملات تریاس توکن

56,307,523,529تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,115,788تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
918,082تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تریاس توکن

Trias Token به عنوان یک سیستم اتوماسیون هوشمند قابل اعتماد و مطمئن (Trustworthy and Reliable Intelligent Autonomous Systems) توصیف شده است. این پلتفرم یک بستر اجرای قرارداد هوشمند سازگار با برنامه‌های بومی است که از تمامی پلتفرم‌ها (سرور، کامپیوتر، موبایل، اینترنت اشیا و غیره) پشتیبانی می‌کند. هدف TRIAS تعریف یک سیستم زنجیره عمومی پشتیبانی شده از تمامی پلتفرم‌ها برای نسل جدید است. این سیستم به دنبال ایجاد اعتماد به ماشین‌ها در میان مردم است. از نظر عرضه،  عرضه کلی این ارز دیجیتال 10,000,000 کوین است. هنوز حداکثر عرضه‌ای برای این ارز دیجیتال مشخص نشده است. 

خرید تریاس توکن

ارز دیجیتال تریاس توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تریاس توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تریاس توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تریاس توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تریاس توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تریاس توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تریاس توکن

فروش تریاس توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تریاس توکن، مقدار تریاس توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تریاس توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تریاس توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تریاس توکن

خرید و فروش تریاس توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تریاس توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تریاس توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا تریاس توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تریاس توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تریاس توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تریاس توکن

برای ذخیره تریاس توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تریاس توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تریاس توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تریاس توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تریاس توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تریاس توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تریاس توکن

قیمت تریاس توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تریاس توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تریاس توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تریاس توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تریاس توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تریاس توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تریاس توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023