نرخ لحظه‌ای و خرید سریع TRMX | فروش ارز دیجیتال TourismX Token | نگهداری توریسم ایکس توکن

توریسم ایکس توکن

TRMX - TourismX Token
0.0072تتر
1.37%

قیمت توریسم ایکس توکن

419.76تومان
(27,016)

حجم معاملات توریسم ایکس توکن

2,274,977,131تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
460.57تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
408.1تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره توریسم ایکس توکن

پروژه TourismX یک ایده نوآورانه برای صنعت گردشگری جهانی و به سرعت در حال رشد است. این پروژه توسط سازمان‌های معتبری مانند موسسه انجمن جهانی گردشگری و صندوق جهانی گردشگری و هلدینگ سرمایه گذاری (WTFI) همراه با شرکای جهانی پشتیبانی می‌شود.

این پروژه به این صورت عمل می‌کند که از طریق یک دارایی دیجیتال به نام TRMX Token سرمایه جمع آوری می‌کنند. این سرمایه‌ها در پروژه‌های گردشگری امیدوارکننده در سراسر جهان سرمایه‌گذاری خواهند شد. زمانی که این پروژه ها سودآور شوند، بخشی از سود (تا 50 درصد) برای بازخرید توکن‌های TRMX از بازار استفاده می‌شود. سپس این توکن‌های بازخرید شده در خزانه داری قفل می‌شوند و تعداد توکن‌های موجود برای معامله کاهش می‌یابد. این کاهش عرضه ممکن است تاثیر مثبتی بر قیمت توکن TRMX داشته باشد.

به طور خلاصه، TourismX قصد دارد از صنعت گردشگری با سرمایه گذاری در پروژه های‌گردشگری و با استفاده از سرمایه‌های جمع آوری شده از توکن TRMX خود حمایت کند. از آنجایی که پروژه‌های موفق سود ایجاد می‌کنند، از بخشی از این سود برای بازخرید و ذخیره توکن‌های TRMX استفاده می‌کنند که به طور احتمالی بر ارزش توکن تأثیر می‌گذارد. این به منظور ایجاد یک موقعیت برد-برد برای همه افراد درگیر در پروژه است.

خرید توریسم ایکس توکن

ارز دیجیتال توریسم ایکس توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید توریسم ایکس توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید توریسم ایکس توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید توریسم ایکس توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید توریسم ایکس توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه توریسم ایکس توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش توریسم ایکس توکن

فروش توریسم ایکس توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش توریسم ایکس توکن، مقدار توریسم ایکس توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش توریسم ایکس توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش توریسم ایکس توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل توریسم ایکس توکن

خرید و فروش توریسم ایکس توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید توریسم ایکس توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل توریسم ایکس توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا توریسم ایکس توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، توریسم ایکس توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل توریسم ایکس توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول توریسم ایکس توکن

برای ذخیره توریسم ایکس توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از توریسم ایکس توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری توریسم ایکس توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی توریسم ایکس توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری توریسم ایکس توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه توریسم ایکس توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت توریسم ایکس توکن

قیمت توریسم ایکس توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی توریسم ایکس توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت توریسم ایکس توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه توریسم ایکس توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت توریسم ایکس توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت توریسم ایکس توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی توریسم ایکس توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023