خرید ارز دیجیتال TopManager Token | فروش ارز دیجیتال تاپ منیجر توکن | قیمت لحظه‌ای TMT

تاپ منیجر توکن

TMT - TopManager Token
0.1405تتر
0%

قیمت خرید تاپ منیجر توکن

قیمت فروش تاپ منیجر توکن

7,306تومان
7,235.75تومان
(5,040)

حجم معاملات تاپ منیجر توکن

2,187,068,114تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,373.6تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,290.4تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تاپ منیجر توکن

ارز دیجیتال تاپ منیجر مربوط به پلتفرم TopGoal است. TopGoal یک پلتفرم بلاک چینی است که هواداران فوتبالی می‌توانند در آن توکن‌های غیرمثلی یا NFT های بازیکنان فوتبال، باشگاه‌ها و لحظات مهم بازی فوتبال را خرید و فروش کنند. این پلتفرم یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های بازی‌های کریپتویی است که از مکانیزم P2E یا بازی برای درآمد استفاده می‌کنند. گیمرها و بازیکنان می‌توانند با شرکت در این بازی با دیگر گیمرها مسابقه دهند و از طریق اپلیکیشن‌ها گیم فای، NFT یا کالکشن‌ها و اقلام مختلف دیجیتالی را جمع‌آوری کنند و NFT های خود را به دارایی‌های دیجیتالی تبدیل کنند. با این کار می‌توانند از کالکشن‌های NFT خود درآمد کسب کنند. اپلیکیشن تاپ منیجیر TopManager اولین اپلیکیشن گیم فای مربوط به پلتفرم TopGoal است و توکن TMT توکن بومی و توکن کاربردی این پلتفرم به شمار می‌آید.

خرید تاپ منیجر توکن

ارز دیجیتال تاپ منیجر توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تاپ منیجر توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تاپ منیجر توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تاپ منیجر توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تاپ منیجر توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تاپ منیجر توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تاپ منیجر توکن

فروش تاپ منیجر توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تاپ منیجر توکن، مقدار تاپ منیجر توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تاپ منیجر توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تاپ منیجر توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تاپ منیجر توکن

خرید و فروش تاپ منیجر توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تاپ منیجر توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تاپ منیجر توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا تاپ منیجر توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تاپ منیجر توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تاپ منیجر توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تاپ منیجر توکن

برای ذخیره تاپ منیجر توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تاپ منیجر توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تاپ منیجر توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تاپ منیجر توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تاپ منیجر توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تاپ منیجر توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تاپ منیجر توکن

قیمت تاپ منیجر توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تاپ منیجر توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تاپ منیجر توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تاپ منیجر توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تاپ منیجر توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تاپ منیجر توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تاپ منیجر توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023