قیمت تومو فایننس | خرید، فروش و انتقال ارز دیجیتال TFI  | نگهداری رایگان  TomoFinance

تومو فایننس

TFI - TomoFinance
0.03012تتر
7.84%

قیمت تومو فایننس

1,786.116تومان
(20,275)

حجم معاملات تومو فایننس

4,946,928,627تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,838.3تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,584.496تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تومو فایننس

موقعیت بدهی وثیقه تومو فاینانس (CDP) یک مفهوم اساسی در اکوسیستم آنها است که با تضمین وثیقه از طریق قرارداد هوشمند آنها برای تولید TAI، یک استیبل کوین غیرمتمرکز ساخته شده بر روی پلتفرم TomoChain به دست می‌آید. مکانیسم CDP به هر فردی اجازه می‌دهد تا با قفل کردن وثیقه خود، CDP را آغاز و امکان صدور توکن های TAI را فراهم کند. این فرآیند توسط قرارداد هوشمند کاملاً خودکار انجام می‌شود و کارایی و شفافیت را تضمین می‌کند.

دارندگان CDP از انعطاف پذیری برای بازپرداخت بدهی خود و بازیابی وثیقه قفل شده در هر نقطه برخوردار هستند و تجربه‌ای در دسترس و کاربرپسند را ارائه می‌دهند. این مکانیسم نه تنها ایجاد یک استیبل کوین را تسهیل می‌کند، بلکه به کاربران اجازه می‌دهد تا ریسک خود را مدیریت کرده و از دارایی‌های خود به طور موثر استفاده کنند.

این رویکرد تومو فاینانس به کاربران این امکان را می‌دهد که بدون واسطه در این اکوسیستم مالی غیرمتمرکز شرکت کنند. سیستم CDP فرآیند ایمن و خودکار را تضمین، پذیرش گسترده را تشویق و ارتباط یکپارچه بین وثیقه، صدور استیبل کوین و آزادی کاربر در شبکه توموچین را تسهیل می‌کند.

خرید تومو فایننس

ارز دیجیتال تومو فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تومو فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تومو فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تومو فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تومو فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تومو فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تومو فایننس

فروش تومو فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تومو فایننس، مقدار تومو فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تومو فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تومو فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تومو فایننس

خرید و فروش تومو فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تومو فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تومو فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا تومو فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تومو فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تومو فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تومو فایننس

برای ذخیره تومو فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تومو فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تومو فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تومو فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تومو فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تومو فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تومو فایننس

قیمت تومو فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تومو فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تومو فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تومو فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تومو فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تومو فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تومو فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023