خرید تامب پلاس TOMBPLUS | فروش ارز دیجیتال TOMBPLUS به همراه قیمت لحظه‌ای

تامب پلاس

TOMBPLUS - Tombplus
0.20048تتر
13.26%

قیمت تامب پلاس

11,567تومان
(7,030)

حجم معاملات تامب پلاس

11,889,128تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,567تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10,040تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تامب پلاس

بازی پیش‌بینی باینری بدون زیان، یک روش جذاب و بدون ریسک برای پیش‌بینی نوسانات بازار است. در این بازی، شما وظیفه دارید که پیش‌بینی کنید قیمت FTM (یکی از ارزهای دیجیتال) در پایان هر ساعت بالاتر یا پایین‌تر از قیمت شروع آن ساعت خواهد بود. اگر پیش‌بینی شما درست باشد، پاداش دریافت می‌کنید، و اگر پیش‌بینی شما اشتباه باشد، چیزی از دست نمی‌دهید.

این بازی به شرکت‌کنندگان فرصت می‌دهد تا مهارت‌های تحلیلی خود در بازار کریپتو را بدون خطر از دست دادن سرمایه به کار گیرند. بازی‌کنان می‌توانند با بررسی تحولات بازار و تجزیه و تحلیل روندها، تصمیمات آگاهانه‌ای بگیرند و شانس خود را برای کسب پاداش افزایش دهند.

این نوع بازی‌ها همچنین می‌تواند به عنوان یک ابزار آموزشی برای کسانی که به دنبال یادگیری و درک بهتر بازارهای مالی و نوسانات قیمت ارزهای دیجیتالی هستند، عمل کند. بازیکنان می‌توانند بدون ترس از از دست دادن سرمایه، درک خود را از بازارهای مالی تقویت کنند.

در کل، بازی پیش‌بینی باینری بدون زیان، یک روش سرگرم‌کننده و بی‌خطر برای تعامل با بازار کریپتو و تقویت مهارت‌های تحلیلی است، که به کاربران این امکان را می‌دهد تا در یک محیط کنترل‌شده، تجربه‌های ارزشمندی کسب کنند.

خرید تامب پلاس

ارز دیجیتال تامب پلاس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تامب پلاس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تامب پلاس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تامب پلاس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تامب پلاس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تامب پلاس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تامب پلاس

فروش تامب پلاس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تامب پلاس، مقدار تامب پلاس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تامب پلاس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تامب پلاس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تامب پلاس

خرید و فروش تامب پلاس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تامب پلاس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تامب پلاس به تتر، نیاز نیست که ابتدا تامب پلاس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تامب پلاس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تامب پلاس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تامب پلاس

برای ذخیره تامب پلاس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تامب پلاس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تامب پلاس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تامب پلاس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تامب پلاس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تامب پلاس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تامب پلاس

قیمت تامب پلاس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تامب پلاس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تامب پلاس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تامب پلاس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تامب پلاس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تامب پلاس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تامب پلاس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023