خرید ارز دیجیتال توکو کریپتو - فروش TokoCrypto - قیمت TKO

توکوکریپتو

TKO - Tokocrypto
0.335تتر
7.89%

قیمت خرید توکوکریپتو

قیمت فروش توکوکریپتو

17,353تومان
17,185تومان
(7,835)

حجم معاملات توکوکریپتو

102,621,478,032تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
17,404تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
15,835تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره توکوکریپتو

ارز دیجیتال توکو توکن با نماد TKO ارز بومی اکوسیستم توکو کریپتو است که برای کاربران کشور اندونزی خلق شده است. این اکوسیستم که با مشارکت صرافی مشهور بایننس ساخته شد شامل صرافی ارز دیجیتال توکو کریپتو TKO، بازار ان اف تی TokoMall و استیبل کوین BIDR است که به روپیه اندونزی وابسته است. اکوسیستم Toko Crypto قابلیت‌های امور مالی متمرکز را با قابلیت‌های امور مالی غیر متمرکز ترکیب می‌کند و از این طریق ورود مردم به صنعت کریپتو را تسهیل می‌کند. توکو کریپتو و توکو توکن ادعا می‌کنند که یک تکنولوژی انقلابی را به امور مالی اندونزی ارائه می‌کنند. گفتنی است که صرافی توکوکریپتو محبوب‌ترین صرافی ارز دیجیتال در کشور اندونزی است.

ارز دیجیتال توکو توکن TKO

 

رمز ارز TKO Token ارز دیجیتالی مبتنی بر استاندارد ‌BEP-20 است که در سال ۲۰۱۸ عرضه شد. این رمز ارز ضد تورمی بوده و سقف عرضه آن محدود به ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن است. ارز دیجیتال توکو توکن TKO Token استفاده‌های متعددی دارد و به کاربران اجازه می‌دهد که در صرافی‌های ارز دیجیتال،‌ پلتفرم‌های پرداخت، اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز و بازارهای ان اف تی مشارکت کنند. همچنین رمز ارز TKO Token به عنوان ارز مورد استفاده در سایر محصولات توکو کریپتو مثل استخر نقدینگی و بازار ان اف تی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هولدرهای ارز دیجیتال TKO از تخفیف در کارمزد معاملات نیز بهره می‌برند.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال TKO

 

رمز ارز توکو توکن TKO در سال ۲۰۲۱ با قیمت ۳ دلار وارد بازار شد. پس از سه هفته اصلاح قیمت، ارز دیجیتال توکو توکن روندی صعودی را در پیش گرفت و در سوم ژوئن ۲۰۲۱ بالاترین قیمت خود را روی ۴.۴۶ دلار ثبت کرد. پس از آن توکو توکن TKO با یک کاهش ارزش ۷۰ درصدی روبرو شد و به کف قیمتی ۱.۲۸ دلار رسید. رمز ارز TKO در آگوست ۲۰۲۱ برای مدت کوتاهی توانست بالاتر از قیمت اولیه خود قرار گیرد. اصلاح قیمت ارز دیجیتال TKO با رسیدن به قیمت ۳.۱۴ شروع شد و تا سال ۲۰۲۲ ادامه یافت. در ژوئن ۲۰۲۲، رمز ارز TKO تا کف ۰.۱۷ دلار سقوط کرد و پس از آن، نوسان چندانی نداشته است.

خرید توکوکریپتو

ارز دیجیتال توکوکریپتو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید توکوکریپتو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید توکوکریپتو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید توکوکریپتو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید توکوکریپتو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه توکوکریپتو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش توکوکریپتو

فروش توکوکریپتو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش توکوکریپتو، مقدار توکوکریپتو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش توکوکریپتو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش توکوکریپتو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل توکوکریپتو

خرید و فروش توکوکریپتو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید توکوکریپتو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل توکوکریپتو به تتر، نیاز نیست که ابتدا توکوکریپتو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، توکوکریپتو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل توکوکریپتو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول توکوکریپتو

برای ذخیره توکوکریپتو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از توکوکریپتو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری توکوکریپتو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی توکوکریپتو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری توکوکریپتو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه توکوکریپتو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت توکوکریپتو

قیمت توکوکریپتو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی توکوکریپتو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت توکوکریپتو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه توکوکریپتو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت توکوکریپتو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت توکوکریپتو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی توکوکریپتو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری TKO کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز TKO را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا TKO بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، TKO بخرید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023