قیمت لحظه‌ای TOK | خرید Token place | فروش توکن پلیس

توکن پلیس

TOK - Token place
0تتر
0%

قیمت توکن پلیس

0تومان
(25,707)

حجم معاملات توکن پلیس

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره توکن پلیس

توکن پلیس یک پلتفرم تریدینگ آنلاین است که نقدینگی را از صرافی‌های بزرگ و غیرمتمرکز جمع‌آوری می‌کند و در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. کاربران می‌توانند در پلتفرم ارز دیجیتال Tokenplace به بهترین قیمت‌ها و بالاترین نقدینگی دسترسی داشته باشند و معاملات دقیق و با قیمت‌های مناسب انجام دهند. توکن پلیس به کاربران امکان می‌دهد تا از امکان سفارش گذاری هوشمند استفاده کنند. این امکان، سفارشات کاربران را بخش بخش می‌کند و با بهترین و بهینه‌ترین قیمت‌ها دست به خرید و فروش دارایی افراد می‌زند. با وجود امکاناتی که در پلتفرم Tokenplace در اختیار کاربران قرار داده می‌شود، هیچ کارمزد اضافه‌ای از آنها گرفته نمی‌شود و استفاده از این پلتفرم رایگان است. Tokenplace در یک پلتفرم واحد، دسترسی کاربران را به صرافی‌ها و بازارهای جهانی امکان‌پذیر می‌کند و از اتلاف وقت کاربران خود جلوگیری می‌کند. کاربران با استفاده از Tokenplace نباید برای پیدا کردن بهترین قیمت دست به جستجو و گشت و گذار میان صرافی‌ها و پلتفرم‌های مختلف تریدینگ بزنند و همه قیمت‌ها به صورتی آماده در یک پلتفرم در اختیار آنهاست. توکن بومی این پلتفرم با نماد TOK در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه ۲۵۰ میلیون عددی است.

خرید توکن پلیس

ارز دیجیتال توکن پلیس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید توکن پلیس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید توکن پلیس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید توکن پلیس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید توکن پلیس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه توکن پلیس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش توکن پلیس

فروش توکن پلیس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش توکن پلیس، مقدار توکن پلیس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش توکن پلیس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش توکن پلیس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل توکن پلیس

خرید و فروش توکن پلیس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید توکن پلیس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل توکن پلیس به تتر، نیاز نیست که ابتدا توکن پلیس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، توکن پلیس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل توکن پلیس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول توکن پلیس

برای ذخیره توکن پلیس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از توکن پلیس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری توکن پلیس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی توکن پلیس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری توکن پلیس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه توکن پلیس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت توکن پلیس

قیمت توکن پلیس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی توکن پلیس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت توکن پلیس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه توکن پلیس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت توکن پلیس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت توکن پلیس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی توکن پلیس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023