خرید Tiger Coin	| فروش تایگر کوین به همراه قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال TIGER

تایگر کوین

TIGER - Tiger Coin
0تتر
4.053%

قیمت خرید تایگر کوین

قیمت فروش تایگر کوین

0.000029تومان
0.000029تومان
(12,064)

حجم معاملات تایگر کوین

15,954,320تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000031تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000028تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تایگر کوین

ارز دیجیتال تایگر کوین قصد دارد به پراستفاده‌ترین و شناخته‌شده‌ترین ارز دیجیتال در دنیا تبدیل شود. تایگر کوین خود را ارز دیجیتال مردم معرفی کرده است. این میم کوین برای اولین بار در ابتدای سال ۲۰۲۲ وارد بازار شد و ۱۵ درصد از توکن‌های بومی این شبکه با نماد TIGER به کامیونیتی آن ایردراپ شد. تایگر کوین توانست تا ماه آوریل سال ۲۰۲۲ روی شبکه بایننس اسمارت چین نیز قرار بگیرد و اولین ان اف تی‌های آن نیز وارد بازار شدند. کاربران و هولدرهای آن می‌توانند با استیک کردن ان اف تی آن، توکن TIGER پاداش بگیرند. علاوه بر بایننس اسمارت چین، میم کوین TIGER در شبکه پالیگان نیز پشتیبانی می‌شود.

خرید تایگر کوین

ارز دیجیتال تایگر کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تایگر کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تایگر کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تایگر کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تایگر کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تایگر کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تایگر کوین

فروش تایگر کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تایگر کوین، مقدار تایگر کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تایگر کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تایگر کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تایگر کوین

خرید و فروش تایگر کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تایگر کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تایگر کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا تایگر کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تایگر کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تایگر کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تایگر کوین

برای ذخیره تایگر کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تایگر کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تایگر کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تایگر کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تایگر کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تایگر کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تایگر کوین

قیمت تایگر کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تایگر کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تایگر کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تایگر کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تایگر کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تایگر کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تایگر کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023