خرید و فروش ثاندر برول کوین  THB | فروش و قیمت لحظه‌ای ThunderBrawl coin

ثاندر برول کوین

THB - ThunderBrawl coin
0.00004تتر
0.275%

قیمت ثاندر برول کوین

2.371075تومان
(26,206)

حجم معاملات ثاندر برول کوین

59,545,955تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.562265تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.371075تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ثاندر برول کوین

در سال‌های گذشته مفهوم تازه‌ای به دنیای بازی و ارزهای دیجیتال اضافه شده است که بازی برای درآمد نام دارد. صنعت بازی در حال تبدیل شدن به گیم فای است و کاربران می‌توانند با بازی کردن درآمد کسب کنند. در سال ۲۰۲۲ پروژه‌های گیم فای افزایش زیادی پیدا کردند و در حال توسعه و افزایش حداکثری بودند. بازی بلاک چینی تاندر بال نیز یکی از این پروژه‌هاست که سر و صدای زیادی به پا کرده است. این بازی یک بازی بلاک چینی است که قصد دارد تجربیات جذابی را برای کاربران خود فراهم کند. کاربران می‌توانند با اتمام مراحل بازی و به راحتی توکن بومی آن را یعنی THB دریافت کنند. این توکن روی اسمارت چین بایننس قرار دارد و به لطف آن از تراکنش‌هایی سریع و ارزان سود می‌برد. عرضه کل توکن ارز دیجیتال Thunder Brawl ۱۰۰ میلیارد عدد است. ۴۳ درصد از آن به بازی اختصاص داده می‌شود، ۱۵ درصد برای نقدینگی، ۱۵ درصد برای تیم و ۱۵ درصد هم به اکوسیستم بازی Thunder Brawl داده می‌شود.

خرید ثاندر برول کوین

ارز دیجیتال ثاندر برول کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ثاندر برول کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ثاندر برول کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ثاندر برول کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ثاندر برول کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ثاندر برول کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ثاندر برول کوین

فروش ثاندر برول کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ثاندر برول کوین، مقدار ثاندر برول کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ثاندر برول کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ثاندر برول کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ثاندر برول کوین

خرید و فروش ثاندر برول کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ثاندر برول کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ثاندر برول کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا ثاندر برول کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ثاندر برول کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ثاندر برول کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ثاندر برول کوین

برای ذخیره ثاندر برول کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ثاندر برول کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ثاندر برول کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ثاندر برول کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ثاندر برول کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ثاندر برول کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ثاندر برول کوین

قیمت ثاندر برول کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ثاندر برول کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ثاندر برول کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ثاندر برول کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ثاندر برول کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ثاندر برول کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ثاندر برول کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023