خرید ارز دیجیتال ثرون | فروش ارز دیجیتال Throne | قیمت THN

ثرون

THN - Throne
0.033281تتر
5.057%

قیمت خرید ثرون

قیمت فروش ثرون

1,650.737تومان
1,634.097تومان
(11,389)

حجم معاملات ثرون

638,041,436تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,725.286تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,564.483تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ثرون

ثرون یک شرکت بلاک چینی است که محصولات غیرمتمرکز زیادی را به طرفداران وب ۳ ارائه داده است. یکی از محصولات Throne بازار ان اف تیِ ترون مارکت است. در این بازار کاربران می‌توانند آثار هنری خاص و تک را خرید و فروش کنند یا به کلکسیون خود اضافه کنند. هرکدام از این آثار هنری به صورتی جداگانه‌ای و توسط یک هنرمند شاخص طراحی و اجرا شده‌اند و به حراج گذاشته می‌شوند. توکن کاربردی پلتفرم Throne توکن THN است و در کامیونیتی و اکوسیستم آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. توکن THN یک توکن اتریومی است و از مکانیزم اجماع اثبات سهام اتریوم استفاده می‌کند. این توکن محدودیت عرضه ۲ میلیارد عددی دارد و در ماه فوریه سال ۲۰۲۲ به دوستداران خود و کاربران ترون مارکت ایردراپ شد. تعداد توکنی که در این ایردراپ به کاربران داده شد ۲۸۹ هزار توکن بود و بیش از ۵ میلیون و پانصد هزار کاربر در آن شرکت کردند که تنها به ۱۴۰۰ نفر توکن داده شد.

خرید ثرون

ارز دیجیتال ثرون یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ثرون به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ثرون خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ثرون در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ثرون خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ثرون خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ثرون

فروش ثرون در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ثرون، مقدار ثرون مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ثرون در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ثرون در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ثرون

خرید و فروش ثرون در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ثرون خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ثرون به تتر، نیاز نیست که ابتدا ثرون خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ثرون خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ثرون بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ثرون

برای ذخیره ثرون، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ثرون شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ثرون مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ثرون است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ثرون نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ثرون خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ثرون

قیمت ثرون در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ثرون تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ثرون، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ثرون قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ثرون و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ثرون را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ثرون را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023