خرید تتا فیول TFUEL | فروش ارز دیجیتال Theta Fuel | قیمت TFUEL

تتافیول

TFUEL - THETA FUEL
0.0414تتر
0.485%

قیمت خرید تتافیول

قیمت فروش تتافیول

2,152.8تومان
2,132.1تومان
(8,447)

حجم معاملات تتافیول

53,592,835,067تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,262تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,106تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تتافیول

تتافیول با نماد TFUEL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و بر بستر بلاکچین THETA قرار دارد. تتافیول توکن دوم شبکه تتا است که به عنوان سوخت در شبکه THETA از آن استفاده می شود.ارز تِتافیول در عمل یک توکن غیر قابل استخراج است.

ارز دیجیتال تتا فیول Theta Fuel

 

ارز دیجیتال تتا فیول که با نماد TFUEL در بازار معامله می‌شود یکی از دو توکن بومی شبکه تتا بلاک چین است. توکن دیگر این شبکه تتا توکن THETA نام دارد و توکن حاکمیتی این شبکه به شمار می‌آید. تتا فیول، توکن کاربردی شبکه تتا است و در پلتفرم غیرمتمرکز ویدئو و داده آن به کار می‌رود، همچنین از این توکن برای پرداخت کارمزد یا گس شبکه نیز استفاده می‌شود. در واقع از توکن تتا فیول، برای همه عملیات‌هایی که در بلاک چین تتا اجرا می‌شوند استفاده می‌شود، مانند پرداخت‌ها به پلتفرم‌های پخش ویدئو، استقرار و تعامل با قراردادهای هوشمند، پرداخت کارمزد یا گس شبکه برای تراکنش‌های NFT ها و اپلیکیشن‌های حوزه دیفای. کاربرد دیگر توکن تتا فیول، تشویق کاربران برای به اشتراک گذاشتن قدرت محاسباتیشان به عنوان یک نود در شبکه است.

کاربرد اصلی شبکه تتا Theta برای پخش ویدئو به صورت غیرمتمرکز، انتقال داده ها و محاسبات است. تتا این خدمات را برای کسب و کارها ارزان‌تر ارائه می‌کند. با استفاده از بلاک چین تتا، بازدیدکنندگان از سرویس پخش ویدئوی بهتری بهره می‌برند و واسطه ها حذف می‌شوند. در نتیجه درآمد تولیدکنندگان محتوا افزایش می‌یابد و کاربران نیز به دیدن ویدئوهای بیشتری تشویق می‌شوند. چرا که بابت دیدن ویدئوها توکن تتا پاداش خواهند گرفت.

همانطور که گفتیم دو توکن تتا در بازار موجود است، یکی تتا با نماد THETA و دیگری تتا فیول با نماد TFUEL. هر دوی این توکن‌ها برای استفاده در اکوسیستم تتا استفاده می‌شوند و موارد استفاده مختلفی دارند. مکانیزم اجماع توکن تتا، اثبات سهام است که امکان استیکینگ را در این شبکه به وجود می‌آورد. سقف عرضه تتا فیول 6 میلیارد عدد است که تمام این تعداد در حال حاضر در چرخه است.

 

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال تتا فیول TFUEL

 

تتافیول در ماه مارس سال 2019 با قیمت 0.017 دلار وارد بازار شد. تتا فیول در روندی ریزشی تا یک سال بعد به کف قیمتی خود در 0.0014 دلار رسید و تا پایان سال 2020 پایینتر از قیمت اولیه خود معامله می‌شد. با آغاز سال 2021 تتا فیول روند رو به رشد خود را شروع کرد و در ماه ژوئن سال 2021 به بالاترین قیمت خود در 0.56 دلار رسید.

خرید تتافیول

ارز دیجیتال تتافیول یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تتافیول به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تتافیول خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تتافیول در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تتافیول خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تتافیول خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تتافیول

فروش تتافیول در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تتافیول، مقدار تتافیول مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تتافیول در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تتافیول در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تتافیول

خرید و فروش تتافیول در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تتافیول خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تتافیول به تتر، نیاز نیست که ابتدا تتافیول خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تتافیول خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تتافیول بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تتافیول

برای ذخیره تتافیول، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تتافیول شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تتافیول مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تتافیول است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تتافیول نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تتافیول خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تتافیول

قیمت تتافیول در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تتافیول تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تتافیول، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تتافیول قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تتافیول و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تتافیول را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تتافیول را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

سوالات متداول

تتافیول چیست؟

تتافیول با نماد TFUEL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و بر بستر بلاکچین THETA قرار دارد.

بهترین کیف پول برای نگهداری تتافیول چیست؟

از بین کیف پول هایی که ارز TFUEL را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

توکن غیرقابل استخراج چیست؟

توکن های غیرقابل استخراج توکن هایی هستند که در شبکه متمرکز تعریف می‌شوند و از زمان ایجاد تمام دارایی در دسترس است.

رمز ارزهای مشابه تتافیول

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه تتافیول دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023