خرید و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال The Recharge | فروش ریشارژ RCG

ریشارژ

RCG - The Recharge
0.2425تتر
2.178%

قیمت خرید ریشارژ

قیمت فروش ریشارژ

12,464تومان
12,343تومان
(5,461)

حجم معاملات ریشارژ

894,730,722تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12,834تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,919تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریشارژ

ارز دیجیتال RCG توکن بومی اکوسیستمی به نام Recharge است که روی ارائه خدمات مبتنی بر جریان الکتریسیته تمرکز کرده است. این پروژه از فناوری بلاک چین استفاده می‌کند تا با کمک مشوق‌هایی مثل توکن RCG شرکای خود را به استفاده از خدماتی که ۱۰۰ درصد مبتنی بر نیروی برق هستند سوق دهد و به این ترتیب انتشار کربن را کاهش دهد. پروژه ریشارژ به عنوان یک پروژه دیفای شامل امکانات دیگری مثل NFT است. این NFTها که روی بلاک چین سولانا ساخته شده‌اند علاوه بر ارزش هنری خود شامل یک سری مزایا و کاربردها نیز هستند که به گسترش اکوسیستم ریشارژ کمک می‌کنند. ارز دیجیتال RCG به عنوان یک مشوق استفاده خواهد شد اما نقش حاکمیتی نیز دارد. هولدرهای ارز دیجیتال rcg می‌توانند با رای خود روی آینده اکوسیستم اکوسیستم ریشارژ تاثیر بگذارند. توکن RCG از استاندارد ERC20 اتریوم استفاده می‌کند و یک ارز ضد تورمی است که مجموع عرضه خود را به ۱۰۰ میلیون توکن محدود کرده است. این رمز روی پروتکل‌‌های اصلی بازار از جمله ERC20، HRC20، BEP20 و SOL مستقر شده است تا دسترسی کاربران به آن افزایش یابد. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال rcg در زمان ورود به بازار ۰.۸ دلار بود.

 

خرید ریشارژ

ارز دیجیتال ریشارژ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریشارژ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریشارژ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریشارژ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریشارژ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریشارژ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریشارژ

فروش ریشارژ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریشارژ، مقدار ریشارژ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریشارژ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریشارژ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریشارژ

خرید و فروش ریشارژ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریشارژ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریشارژ به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریشارژ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریشارژ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریشارژ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریشارژ

برای ذخیره ریشارژ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریشارژ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریشارژ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریشارژ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریشارژ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریشارژ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریشارژ

قیمت ریشارژ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریشارژ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریشارژ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریشارژ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریشارژ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریشارژ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریشارژ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023