خرید گوت GOAT | فروش ارز دیجیتال GOAT به همراه قیمت لحظه‌ای

دی گوت

GOAT - THE GOAT
0.00034تتر
5%

قیمت دی گوت

21.93645تومان
(6,342)

حجم معاملات دی گوت

132,687,658تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
25.78065تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
19.7499تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دی گوت

THE GOAT یک میم کوین است که بر روی Binance Smart Chain (BSC) فعالیت می‌کند. به عنوان یک توکن میم، THE GOAT از جذابیت‌های طنزآمیز و فرهنگی میم‌های اینترنتی استفاده می‌کند تا توجه جامعه کریپتو را جلب کند.

- **استفاده از Binance Smart Chain**: با استفاده از زیرساخت‌های Binance Smart Chain، THE GOAT بهره‌وری بالا در تراکنش‌ها، هزینه‌های تراکنش پایین و سرعت بالا را تجربه می‌کند، که این ویژگی‌ها برای کاربران در بازارهای دیجیتال جذاب هستند.

- **محبوبیت توکن‌های میم**: توکن‌های میم معمولاً برای جذب توجه و ایجاد تعامل در شبکه‌های اجتماعی طراحی می‌شوند. آن‌ها اغلب بر موضوعات سرگرم‌کننده و فرهنگی تمرکز دارند و می‌توانند به سرعت محبوبیت پیدا کنند.

- **جامعه و تعاملات**: از آنجا که توکن‌های میم اغلب بر پایه جامعه‌های آنلاین شکل می‌گیرند، THE GOAT ممکن است به دنبال ایجاد یک جامعه فعال باشد که در فعالیت‌های مختلف، از جمله رویدادها و کمپین‌های تبلیغاتی، شرکت می‌کنند.

در نهایت، THE GOAT به عنوان یک توکن میم در BSC، می‌کوشد تا جذابیت‌های فرهنگ میم را با فرصت‌های موجود در اکوسیستم کریپتو ترکیب کند، و به ایجاد یک فضای سرگرم‌کننده و تعاملی برای کاربران کمک کند.

خرید دی گوت

ارز دیجیتال دی گوت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دی گوت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دی گوت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دی گوت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دی گوت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دی گوت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دی گوت

فروش دی گوت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دی گوت، مقدار دی گوت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دی گوت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دی گوت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دی گوت

خرید و فروش دی گوت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دی گوت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دی گوت به تتر، نیاز نیست که ابتدا دی گوت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دی گوت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دی گوت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دی گوت

برای ذخیره دی گوت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دی گوت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دی گوت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دی گوت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دی گوت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دی گوت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دی گوت

قیمت دی گوت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دی گوت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دی گوت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دی گوت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دی گوت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دی گوت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دی گوت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023