خرید و قیمت لحظه‌ای دوج ان اف تی DOG | فروش ارز دیجیتال The Doge NFT

دوج ان اف تی

DOG - The Doge NFT
0.000728تتر
18.954%

قیمت خرید دوج ان اف تی

قیمت فروش دوج ان اف تی

36.6184تومان
36.2544تومان
(12,159)

حجم معاملات دوج ان اف تی

78,237,040تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
36.6184تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
30.7836تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دوج ان اف تی

ارز دیجیتال دوج ان اف تی با نماد DOG رمز ارزی است که بر اساس NFT مشهورترین میم تاریخ یعنی Doge Meme ساخته شده است: یعنی میم همان سگ شیبا اینو که کابوسو نام داشت و در سال ۲۰۱۰ در اینترنت مشهور شد. بعدها این میم کوین الهام‌بخش (Doge) ایجاد ارز دیجیتال دوج کوین (Doge) شد. چندی پیش این تصویر کابوسو به یک NFT تبدیل شده و به قیمت ۴ میلیون دلار به فروش رسید. برای برخی، ممکن است پرداخت این همه پول برای داشتن یک تصویر jpeg عجیب به نظر برسد، اما میم «Doge» باعث خلق دوج کوین شد که اکنون یکی از مشهورترین ارزهای دیجیتال بازار است. اگرچه اکثر سرمایه‌گذاران نمی‌توانند چند میلیون دلار پول را برای The Doge NFT بپردازند، اکنون هر کسی این فرصت را خواهد داشت که با کمتر از ۱ دلار مالک قطعه‌ای از آن باشد. دلیلش این است که گروهی که این NFT را خرید آن را به صورت تکه‌تکه‌ می‌فروشد. در نتیجه NFT توسط میلیاردها توکن ERC-20 نمایندگی می‌شود. هر کسی می‌تواند صاحب یک قطعه از این تصویر مشهور و دوست داشتنی شود و به سازمان خودگردان DAOGE بپیوندد. دارندگان ارز دیجیتال داگ dog همچنین می‌توانند در تصمیم گیری‌های آینده پیرامون NFT شرکت کنند. به عنوان مثال هولدرهای ارز دیجیتال DOG می‌توانند در مورد فروخته شدن مجدد آن در آینده رای بدهند.

 

 

 

 

 

خرید دوج ان اف تی

ارز دیجیتال دوج ان اف تی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دوج ان اف تی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دوج ان اف تی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دوج ان اف تی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دوج ان اف تی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دوج ان اف تی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دوج ان اف تی

فروش دوج ان اف تی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دوج ان اف تی، مقدار دوج ان اف تی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دوج ان اف تی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دوج ان اف تی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دوج ان اف تی

خرید و فروش دوج ان اف تی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دوج ان اف تی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دوج ان اف تی به تتر، نیاز نیست که ابتدا دوج ان اف تی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دوج ان اف تی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دوج ان اف تی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دوج ان اف تی

برای ذخیره دوج ان اف تی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دوج ان اف تی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دوج ان اف تی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دوج ان اف تی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دوج ان اف تی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دوج ان اف تی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دوج ان اف تی

قیمت دوج ان اف تی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دوج ان اف تی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دوج ان اف تی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دوج ان اف تی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دوج ان اف تی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دوج ان اف تی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دوج ان اف تی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دوج ان اف تی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دوج ان اف تی دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023