خرید ارز دیجیتال تی سی جی ورس | فروش ارز دیجیتال و قیمت لحظه‌ای TCG Verse

تی سی جی ورس

TCGC - TCG Verse
0.04722تتر
0.04%

قیمت تی سی جی ورس

2,691.54تومان
(15,917)

حجم معاملات تی سی جی ورس

118,486,152تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,744.55تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,690.4تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تی سی جی ورس

تی سی جی ورس یک بازی کارتی بلاک چینی است. مجموعه‌ کارت‌های مختلف در این بازی به صورت کالکشن‌های ان اف تی عرضه می‌شوند. پلتفرم TCG Verse کالکشن‌های ان اف تی صادر نمی‌کند بلکه شرکا و پروژه‌های دیگر مجموعه ان اف تی‌های خود را در این پلتفرم عرضه می‌کنند. تاکنون بازی‌های مهمی مانند کریپتو اسپلز و مای کریپتو هیروز کالکشن‌های ان اف تی خود را در این پلتفرم به اشتراک گذاشته‌اند. توکن بومی این پلتفرم با نماد TCGC در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و سقف عرضه آن ۱۰۰ میلیون توکن است. اقتصاد توکن TCG Verse بر ۳ پایه استوار است. از طرفی قصد دارد به کاربران امکان دهد تا بازی‌های بازی برای درآمد را در این اکوسیستم تجربه کنند. دوم می‌خواهد کاربران پلتفرم تی سی جی ورس را افزایش دهد و در نتیجه باعث افزایش تقاضا برای آن شود و تعدا شرکایی که پروژه‌های ان اف تی‌ خود را در این اکوسیستم به اشتراک می‌گذارند افزایش دهد.

خرید تی سی جی ورس

ارز دیجیتال تی سی جی ورس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تی سی جی ورس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تی سی جی ورس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تی سی جی ورس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تی سی جی ورس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تی سی جی ورس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تی سی جی ورس

فروش تی سی جی ورس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تی سی جی ورس، مقدار تی سی جی ورس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تی سی جی ورس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تی سی جی ورس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تی سی جی ورس

خرید و فروش تی سی جی ورس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تی سی جی ورس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تی سی جی ورس به تتر، نیاز نیست که ابتدا تی سی جی ورس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تی سی جی ورس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تی سی جی ورس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تی سی جی ورس

برای ذخیره تی سی جی ورس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تی سی جی ورس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تی سی جی ورس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تی سی جی ورس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تی سی جی ورس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تی سی جی ورس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تی سی جی ورس

قیمت تی سی جی ورس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تی سی جی ورس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تی سی جی ورس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تی سی جی ورس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تی سی جی ورس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تی سی جی ورس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تی سی جی ورس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه تی سی جی ورس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه تی سی جی ورس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023