خرید ارز دیجیتال TARA | فروش Taraxa Coin | قیمت لحظه‌ای تاراکسا کوین

تاراکسا کوین

TARA - Taraxa Coin
0.008759تتر
1.52%

قیمت تاراکسا کوین

496.6353تومان
(24,756)

حجم معاملات تاراکسا کوین

2,506,572,658تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
504.5166تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
474.1254تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تاراکسا کوین

ارز دیجیتال TARA توکن بومی یک بلاک چین سریع و مقیاس‌پذیر به نام تاراکسا کوین است که می‌خواهد مفهوم «شهرت» را دموکراتیک کند. مردم و دستگاه‌ها مدام در حال ایجاد داده‌ها و اطلاعات هستند اما بیش از ۸۰ درصد از این داده‌ها غیر رسمی است و نمی‌تواند ردیابی شود. مثال‌هایی از این داده‌ها توافق‌های شفاهی، داده‌های دستگاه‌های اینترنت اشیا و بحث‌های غیر رسمی آنلاین است. در نتیجه داده‌های تعاملی مردم سازمان‌دهی نشده و غیر قابل تایید باقی می‌مانند. کاری که پلتفرم ارز دیجیتال tara انجام می‌دهد ردیابی و تایید این داده‌ها است. با کمک این داده‌های غیر رسمی می‌توان شبکه‌های ارزیابی شهرت ایجاد کرد که کاربران آنها بتوانند اعتماد دیگران را جلب کنند و در عین حال پاداش بگیرند. از ارز دیجیتال تارا TARA برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها و پاداش دادن به اعتبارسنج‌ها استفاده می‌شود. همچنین، اعتبارسنج‌های Taraxa Coin باید ارز دیجیتال تارا tara را برای تایید تراکنش‌ها استیک کنند. آنها رمز ارز تارا را در مقابل این کار پاداش می‌گیرند. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال tara در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۱ حدودا ۰.۰۵ دلار بود. مجموع عرضه تاراکس کوین در حال حاضر ۱۰ میلیارد توکن است اما این رمز ارز تورمی است و توکن‌های بیشتری برای پاداش استیک صادر خواهد شد.

خرید تاراکسا کوین

ارز دیجیتال تاراکسا کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تاراکسا کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تاراکسا کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تاراکسا کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تاراکسا کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تاراکسا کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تاراکسا کوین

فروش تاراکسا کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تاراکسا کوین، مقدار تاراکسا کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تاراکسا کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تاراکسا کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تاراکسا کوین

خرید و فروش تاراکسا کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تاراکسا کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تاراکسا کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا تاراکسا کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تاراکسا کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تاراکسا کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تاراکسا کوین

برای ذخیره تاراکسا کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تاراکسا کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تاراکسا کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تاراکسا کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تاراکسا کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تاراکسا کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تاراکسا کوین

قیمت تاراکسا کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تاراکسا کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تاراکسا کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تاراکسا کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تاراکسا کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تاراکسا کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تاراکسا کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023