خرید ارز دیجیتال TARALITY | فروش ارز دیجیتال تارالیتی | قیمت لحظه‌ای TARAL

تارالیتی

TARAL - TARALITY
0.000802تتر
8.77%

قیمت تارالیتی

47.58232تومان
(6,791)

حجم معاملات تارالیتی

5,950,219,995تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
53.50046تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
41.35582تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تارالیتی

تارالیتی یک پلتفرم غیرمتمرکز ارز دیجیتال است که برای متحول کردن دنیای ارزهای دیجیتال و بلاک چین به وجود آمده است. استفاده از ارزهای دیجیتال برای افراد عادی ممکن است کمی پیچیده به نظر برسد و پلتفرم‌های مختلف سعی دارد با مهیا کردن محیطی ساده و در دسترس، آنها را به استفاده از ارزهای دیجیتال تشویق کنند. تارالیتی نیز تمرکز خود را بر کشورهای پرجمعیتی مانند هند گذاشته است تا با ارزهای دیجیتال ارتباط برقرار کنند و به این تکنولوژی دسترسی داشته باشند. پلتفرم ارز دیجیتال TARALITY قصد دارد استفاده از ارزهای دیجیتال را دموکراتیزه کند و کسانی که نتوانستند وارد دنیای غیرمتمرکز شوند به این دنیا دعوت کند. توکن بومی آن با نماد TARAL معامله می‌شود.

خرید تارالیتی

ارز دیجیتال تارالیتی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تارالیتی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تارالیتی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تارالیتی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تارالیتی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تارالیتی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تارالیتی

فروش تارالیتی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تارالیتی، مقدار تارالیتی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تارالیتی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تارالیتی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تارالیتی

خرید و فروش تارالیتی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تارالیتی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تارالیتی به تتر، نیاز نیست که ابتدا تارالیتی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تارالیتی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تارالیتی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تارالیتی

برای ذخیره تارالیتی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تارالیتی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تارالیتی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تارالیتی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تارالیتی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تارالیتی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تارالیتی

قیمت تارالیتی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تارالیتی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تارالیتی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تارالیتی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تارالیتی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تارالیتی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تارالیتی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه تارالیتی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه تارالیتی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023