خرید TTT TTT | فروش ارز دیجیتال TTT به همراه قیمت لحظه‌ای

تب تریدر توکن

TTT - TabTrader Token
0.003804تتر
12.1%

قیمت تب تریدر توکن

253.7268تومان
(14,701)

حجم معاملات تب تریدر توکن

350,074,435تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
300.15تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
248.9244تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تب تریدر توکن

TTT با نماد TTT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید تب تریدر توکن

ارز دیجیتال تب تریدر توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تب تریدر توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تب تریدر توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تب تریدر توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تب تریدر توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تب تریدر توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تب تریدر توکن

فروش تب تریدر توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تب تریدر توکن، مقدار تب تریدر توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تب تریدر توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تب تریدر توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تب تریدر توکن

خرید و فروش تب تریدر توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تب تریدر توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تب تریدر توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا تب تریدر توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تب تریدر توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تب تریدر توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تب تریدر توکن

برای ذخیره تب تریدر توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تب تریدر توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تب تریدر توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تب تریدر توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تب تریدر توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تب تریدر توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تب تریدر توکن

قیمت تب تریدر توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تب تریدر توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تب تریدر توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تب تریدر توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تب تریدر توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تب تریدر توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تب تریدر توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023