قیمت لحظه‌ای و خرید سای پول SYP | فروش ارز دیجیتال Sypool

سای پول

SYP - Sypool
0.001411تتر
1.17%

قیمت سای پول

81.42047تومان
(23,978)

حجم معاملات سای پول

1,426,287,811تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
82.7418تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
77.75075تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سای پول

ارز دیجیتال SYP توکن بومی یک پروتکل مدیریت دارایی‌های مصنوعی به نام سای پول است. در پروتکل Sypool که روی بلاک چین سولانا قرار دارد، سرمایه گذاران می‌توانند سهام صندوق را با توکن‌های خود (بیت کوین، اتریوم، سولانا، ...) خریداری کنند. همان طور که مدیران صندوق‌های سرمایه‌گذاری، دارایی‌های سرمایه‌گذاران را مدیریت می‌کنند، مدیران سای پول نیز دارایی‌های کاربران را مدیریت می‌کنند. تنها تفاوت این است که سهام صندوق توکنیزه شده است. ‌سای پول با استفاده دو توکن SYP و SAP  یک سیستم توکنی دوگانه ایجاد کرده است. رمز ارز syp توکن حاکمیتی سای پول است که به هولدرها حق رای و امکان استیک برای کسب سود را می‌دهد. توکن SAP (مخفف Synthetic Asset Pools) سهام صندوق‌ است و سند مالکیت بر درصدی از یک استخر دارایی‌های مصنوعی است. مدیران این صندوق افرادی باسابقه در سرمایه‌گذاری و معامله در بازارهای مختلف هستند. آنها از انواع استراتژی‌های برای ارائه خدمات مالی و کسب سود استفاده می‌کنند. ارز دیجیتال سای پول syp توکنی با سقف عرضه ۱ میلیارد توکن است که در سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. قیمت خرید و فروش syp در زمان ورود به بازار ۰.۱۰۵ دلار بود

 

خرید سای پول

ارز دیجیتال سای پول یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سای پول به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سای پول خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سای پول در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سای پول خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سای پول خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سای پول

فروش سای پول در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سای پول، مقدار سای پول مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سای پول در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سای پول در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سای پول

خرید و فروش سای پول در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سای پول خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سای پول به تتر، نیاز نیست که ابتدا سای پول خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سای پول خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سای پول بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سای پول

برای ذخیره سای پول، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سای پول شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سای پول مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سای پول است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سای پول نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سای پول خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سای پول

قیمت سای پول در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سای پول تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سای پول، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سای پول قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سای پول و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سای پول را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سای پول را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023