خرید سریع XYM | نگهداری رایگان Symbol | فروش سیمبول XYM

سیمبول

XYM - Symbol
0.02057تتر
1.814%

قیمت خرید سیمبول

قیمت فروش سیمبول

1,032.614تومان
1,022.329تومان
(12,585)

حجم معاملات سیمبول

1,620,611,551تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,065.244تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,019.562تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سیمبول

ارز دیجیتال سیمبول با نماد XYM رمز ارز بومی بلاک چین Symbol است که روش جدید برای برقراری ارتباط بین بلاک چین‌های مختلف ایجاد کرده است. عدم تعامل بین بلاک چین‌های مختلف یکی از نقاط ضعف اصلی تکنولوژی بلاک چین و یکی از دلایلی است که باعث شده بسیاری از مردم از آن استفاده نکنند. در نتیجه، بلاک چین سیمبول به دنبال رقابت با بلاک چین‌های دیگر نیست بلکه می‌خواهد دسترسی تمام کاربران به بلاک چین‌های مختلف را بهبود دهد. از جمله مزایای دیگر سیمبول انرژی مصرفی پایین است و کاربران آن می‌توانند توکن‌ها و NFTهای مختلف را خلق کنند. همچنین، بلاک چین سیمبول می‌تواند به عنوان یک سیستم پرداخت همتا به همتا نیز استفاده شود و ارز دیجیتال مورد استفاده آن XYM است. این رمز ارز برای پاداش دادن به نودهای شبکه استفاده می‌شود اما می‌تواند استیک شود و برای کاربران سود به همراه داشته باشد. ارز XYM نقش حاکمیتی نیز دارد و هولدرهای آن می‌توانند به طرح‌های پیشنهادی شبکه رای بدهند. مجموع عرضه XYM، نه میلیارد توکن است و در حال حاضر ۶۲ درصد از مجموع عرضه در گردش است.

 

قیمت ارز دیجیتال XYM

ارز دیجیتال XYM برای اولین بار در سال ۲۰۲۱ در دسترس عموم قرار گرفت. قیمت XYM دربدو ورود به بازار ۰.۳۸۳۹ دلار بود. از آنجایی که این دوره تقریبا همزمان با بازار گاوی سال ۲۰۲۱ بود، ارز دیجیتال XYM چد روز پس از عرضه به بالاترین قیمت خود رسید و روی ۰.۷۷۱۵ دلار خرید و فروش شد. پس از این نقطه، یک روند نزولی ظاهر شد و قیمت ارز دیجیتال XYM از ۰.۲ دلار پایین‌تر رفت. با این حال از پاییز روند قیمت سیمبول XYM صعودی شد و در ۲۳ نوامبر به ۰.۵۴۰۹ دلار رسید. تا یک ماه بعد قیمت XYM دوباره به زیر ۰.۲ دلار بازگشت. روند نزولی Symbol در سال ۲۰۲۲ ادامه یافت و قیمت XYM از اواسط این سال بین ۰.۰۳ و ۰.۰۵ دلار تثبیت شد.

خرید سیمبول

ارز دیجیتال سیمبول یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سیمبول به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سیمبول خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سیمبول در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سیمبول خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سیمبول خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سیمبول

فروش سیمبول در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سیمبول، مقدار سیمبول مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سیمبول در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سیمبول در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سیمبول

خرید و فروش سیمبول در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سیمبول خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سیمبول به تتر، نیاز نیست که ابتدا سیمبول خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سیمبول خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سیمبول بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سیمبول

برای ذخیره سیمبول، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سیمبول شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سیمبول مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سیمبول است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سیمبول نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سیمبول خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سیمبول

قیمت سیمبول در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سیمبول تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سیمبول، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سیمبول قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سیمبول و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سیمبول را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سیمبول را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023