فروش Switcheo و قیمت روز سوئیچیو | خرید ارز دیجیتال SWTH

سوئیچیو

SWTH - Switcheo
0.004522تتر
0%

قیمت سوئیچیو

259.1106تومان
(28,066)

حجم معاملات سوئیچیو

1,499,172,819تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
260.4285تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
258.8241تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سوئیچیو

SWTH با نماد SWTH یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید سوئیچیو

ارز دیجیتال سوئیچیو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سوئیچیو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سوئیچیو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سوئیچیو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سوئیچیو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سوئیچیو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سوئیچیو

فروش سوئیچیو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سوئیچیو، مقدار سوئیچیو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سوئیچیو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سوئیچیو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سوئیچیو

خرید و فروش سوئیچیو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سوئیچیو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سوئیچیو به تتر، نیاز نیست که ابتدا سوئیچیو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سوئیچیو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سوئیچیو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سوئیچیو

برای ذخیره سوئیچیو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سوئیچیو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سوئیچیو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سوئیچیو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سوئیچیو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سوئیچیو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سوئیچیو

قیمت سوئیچیو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سوئیچیو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سوئیچیو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سوئیچیو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سوئیچیو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سوئیچیو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سوئیچیو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023