خرید و فروش ارز دیجیتال Swirge | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال سوئرج SWG

سوئرج

SWG - Swirge
0.028883تتر
4.827%

قیمت خرید سوئرج

قیمت فروش سوئرج

1,501.916تومان
1,487.474تومان
(4,803)

حجم معاملات سوئرج

2,117,927,925تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,602.484تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,499.68تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سوئرج

SWG با نماد SWG یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید سوئرج

ارز دیجیتال سوئرج یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سوئرج به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سوئرج خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سوئرج در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سوئرج خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سوئرج خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سوئرج

فروش سوئرج در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سوئرج، مقدار سوئرج مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سوئرج در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سوئرج در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سوئرج

خرید و فروش سوئرج در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سوئرج خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سوئرج به تتر، نیاز نیست که ابتدا سوئرج خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سوئرج خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سوئرج بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سوئرج

برای ذخیره سوئرج، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سوئرج شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سوئرج مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سوئرج است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سوئرج نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سوئرج خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سوئرج

قیمت سوئرج در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سوئرج تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سوئرج، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سوئرج قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سوئرج و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سوئرج را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سوئرج را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023