خرید سوئیفت کلاود SC2 | فروش ارز دیجیتال SC2 به همراه قیمت لحظه‌ای

سوئیفت کلاود

SC2 - SwiftCloud
0تتر
66.66%

قیمت سوئیفت کلاود

0تومان
(7,742)

حجم معاملات سوئیفت کلاود

1,779,860,418تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سوئیفت کلاود

SwiftCloud یک "پلتفرم محاسبات ابری" مبتنی بر بلاک‌چین در حال ساخت است که قادر به تامین حفاظت از حریم خصوصی، امنیت و کارایی می‌باشد.

  • حفاظت از حریم خصوصی: با استفاده از فناوری بلاک‌چین، SwiftCloud به کاربران امکان می‌دهد تا داده‌های خود را با امنیت بالا و حفاظت از حریم خصوصی ذخیره کنند. این امر می‌تواند به محافظت از اطلاعات حساس کمک کند و از دسترسی غیرمجاز جلوگیری کند.

  • امنیت محکم: بلاک‌چین به دلیل ماهیت غیرمتمرکز و رمزنگاری شده خود، سطح بالایی از امنیت را فراهم می‌آورد. SwiftCloud از این ویژگی‌ها برای تضمین امنیت داده‌ها و برنامه‌های کاربردی استفاده می‌کند.

  • کارایی عالی: علاوه بر حریم خصوصی و امنیت، SwiftCloud به دنبال ارائه یک پلتفرم با کارایی بالا است، که به کاربران اجازه می‌دهد تا به طور موثر برنامه‌های کاربردی را اجرا و داده‌ها را پردازش کنند.

  • پلتفرم محاسبات ابری مبتنی بر بلاک‌چین: این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد تا از مزایای محاسبات ابری، از جمله دسترسی انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیری، همزمان با بهره‌گیری از فناوری بلاک‌چین برای افزایش امنیت و حفاظت از داده‌ها استفاده کنند.

در نهایت، SwiftCloud به دنبال ایجاد یک راه‌حل محاسبات ابری مبتنی بر بلاک‌چین است که ترکیبی از حریم خصوصی، امنیت و کارایی را برای کاربران فراهم می‌آورد، با هدف بهبود تجربه کلی محاسبات ابری.

خرید سوئیفت کلاود

ارز دیجیتال سوئیفت کلاود یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سوئیفت کلاود به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سوئیفت کلاود خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سوئیفت کلاود در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سوئیفت کلاود خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سوئیفت کلاود خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سوئیفت کلاود

فروش سوئیفت کلاود در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سوئیفت کلاود، مقدار سوئیفت کلاود مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سوئیفت کلاود در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سوئیفت کلاود در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سوئیفت کلاود

خرید و فروش سوئیفت کلاود در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سوئیفت کلاود خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سوئیفت کلاود به تتر، نیاز نیست که ابتدا سوئیفت کلاود خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سوئیفت کلاود خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سوئیفت کلاود بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سوئیفت کلاود

برای ذخیره سوئیفت کلاود، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سوئیفت کلاود شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سوئیفت کلاود مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سوئیفت کلاود است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سوئیفت کلاود نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سوئیفت کلاود خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سوئیفت کلاود

قیمت سوئیفت کلاود در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سوئیفت کلاود تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سوئیفت کلاود، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سوئیفت کلاود قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سوئیفت کلاود و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سوئیفت کلاود را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سوئیفت کلاود را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023