فروش ارز دیجیتال Super Zero Protocol | خرید SERO | قیمت سوپر زیرو پروتکل

سوپر زیرو پروتکل

SERO - Super Zero Protocol
0.004015تتر
5.16%

قیمت سوپر زیرو پروتکل

199.5455تومان
(15,727)

حجم معاملات سوپر زیرو پروتکل

1,780,378,158تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
209.8831تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
184.5361تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سوپر زیرو پروتکل

ارز دیجیتال سرو SERO توکن بومی یک پلتفرم محافظت از حریم خصوصی برای اپلیکیشن‌های غیر متمرکز است. این پلتفرم که Super Zero Protocol نام دارد تلاش می کند به یک بلاک چین حریم خصوصی نسل سوم تبدیل شود که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند و صدور کوین‌های حریم خصوصی و دارایی‌های ناشناس را امکان‌پذیر می‌کند. به نوشته وایت پیپر سرو، اینترنت توزیع اطلاعات را به شکل کارامدی انجام می‌دهد اما قابلیت حفظ حریم خصوصی را ندارد. از آن سو، بلاک چین به عنوان ابزار فوق‌العاده‌ای برای حفظ حریم خصوصی استفاده می‌شود اما اگر هویت هولدر یک کیف پول ارز دیجیتال از دست برود، قابل جبران نیست و تمام اطلاعات او در دسترس همه قرار خواهد داشت. سرو sero ادعا می‌کند که سریع‌ترین تکنولوژی رمزنگاری با استفاده از «اثبات دانایی صفر» را نوشته است که ۲۰ برابر سریع‌تر از پروتکل مورد استفاده در زی کش (ZEC) است. پلتفرم سوپر زیرو پروتکل به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد که توکن‌های حریم خصوصی (پرایوسی کوین) صادر کنند و آنها را در اپلیکیشن‌‌های خود استفاده کنند. برخی از قابلیت‌های اصلی پلتفرم سرو شامل تراکنش‌های غیر قابل ردیابی، آدرس‌های ناشناس برای پرداخت و تحقیق و توسعه مداوم است. ارز دیجیتال سرو sero برای پرداخت کارمزدهای پلتفرم سوپر زیرو پروتکل به کار می‌رود. مجموع عرضه sero تقریبا ۶۰۰ میلیون توکن است و در سال ۲۰۱۹ با قیمت حدود ۰.۳۴ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شد.

خرید سوپر زیرو پروتکل

ارز دیجیتال سوپر زیرو پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سوپر زیرو پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سوپر زیرو پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سوپر زیرو پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سوپر زیرو پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سوپر زیرو پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سوپر زیرو پروتکل

فروش سوپر زیرو پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سوپر زیرو پروتکل، مقدار سوپر زیرو پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سوپر زیرو پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سوپر زیرو پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سوپر زیرو پروتکل

خرید و فروش سوپر زیرو پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سوپر زیرو پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سوپر زیرو پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا سوپر زیرو پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سوپر زیرو پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سوپر زیرو پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سوپر زیرو پروتکل

برای ذخیره سوپر زیرو پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سوپر زیرو پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سوپر زیرو پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سوپر زیرو پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سوپر زیرو پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سوپر زیرو پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سوپر زیرو پروتکل

قیمت سوپر زیرو پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سوپر زیرو پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سوپر زیرو پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سوپر زیرو پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سوپر زیرو پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سوپر زیرو پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سوپر زیرو پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023