خرید سوکو SUKU | فروش ارز دیجیتال Suku به همراه قیمت لحظه‌ای

سوکو

SUKU - Suku
0.13639تتر
2.51%

قیمت سوکو

8,060.649تومان
(24,642)

حجم معاملات سوکو

5,102,313,349تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,575.41تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,763.967تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سوکو

ارز دیجیتال سوکو قصد دارد پلتفرمی به وجود بیاورد تا کاربران وب ۳ بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند. این پلتفرم اعتقاد دارد که در حال حاضر وضعیت وب ۳ از موقعیت ایده آل دور است و رشد آن در هاله‌ای از ابهام است. این اکوسیستم از مشوق‌های مناسب خالی است و مفاهیمی که در این محیط شکل می‌گیرند سخت و پیچیده به نظر می‌رسند که باعث می‌شود افراد نتوانند به راحتی با این محیط تطابق پیدا کنند.

تیم پلتفرم SUKU را افراد سرشناسی در حوزه تکنولوژی تشکیل داده‌اند که کامیونیتی‌های وب ۳ را به هم متصل می‌سازد و برای آنها مشوق‌هایی ایجاد می کند تا در این محیط فعالیت بیشتری داشته باشند و با کمک ابزارهایی ساده به پذیرش وب ۳ توسط آنها یاری می‌رساند. تیم توسعه ارز دیجیتال سوکو قصد دارند پذیرش تکنولوژی وب ۳ را توسط افراد و شرکت‌ها تسریع بخشند و آن را جذاب‌تر کند. سوکو به کاربران خود امکان می‌دهد تا در پلتفرم‌های شریک خود درآمد کسب کنند. این پلتفرم، شرکای وب ۳، دارایی‌های دیجیتالی و پروتکل‌ها را به هم متصل می‌سازد و انتقال ارزش را در کل اکوسیستم امکان‌پذیر می‌سازد.

قیمت ارز دیجیتال SUKU

ارز دیجیتال سوکو در ماه آگوست سال ۲۰۲۰ وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. قیمت اولیه این ارز دیجیتال در زمان ورود به بازار در حدود ۰.۴۳ دلار بود. سوکو در زمان ورود به بازار ریزش کرد و تا ۰.۰۹ دلار پایین رفت اما از همین قیمت رشد خود را دوباره شروع کرد و توانست تا محدوده ۱.۰۶ دلاری بالا بیاید. ارز دیجیتال سوکو یک بار دیگر هم این محدوده را در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ لمس کرد اما در ژانویه سال ۲۰۲۲ از قیمت اولیه خود پایین‌تر رفت و در ژانویه سال ۲۰۲۳ کف قیمتی خود را در ۰.۰۳۸ دلاری تجربه کرد.

خرید سوکو

ارز دیجیتال سوکو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سوکو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سوکو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سوکو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سوکو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سوکو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سوکو

فروش سوکو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سوکو، مقدار سوکو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سوکو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سوکو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سوکو

خرید و فروش سوکو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سوکو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سوکو به تتر، نیاز نیست که ابتدا سوکو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سوکو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سوکو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سوکو

برای ذخیره سوکو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سوکو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سوکو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سوکو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سوکو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سوکو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سوکو

قیمت سوکو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سوکو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سوکو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سوکو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سوکو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سوکو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سوکو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه سوکو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه سوکو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023