خرید و فروش ارز دیجیتال Strip Finance	| قیمت لحظه‌ای استریپ فایننس

استریپ فایننس

STRIP - Strip Finance
0.01054تتر
1.934%

قیمت استریپ فایننس

523.838تومان
(15,092)

حجم معاملات استریپ فایننس

2,430,128,691تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
534.275تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
506.94تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استریپ فایننس

ارز دیجیتال استریپ با نماد STRIP  توکن بومی یک پلتفرم خدمات مالی غیرمتمرکز به نام استریپ فایننس است که برای تامین نقدینگی در فضای NFTها خلق شده است. برای دستیابی به این هدف، استریپ فایننس یک پلتفرم وام‌دهی با وثیقه‌گذاری NFT را راه‌اندازی کرد. این پلتفرم به کاربران این گزینه را می‌دهد که مالکیت خود بر NFTهایشان را حفظ کنند و در عین حال با وثیقه کردن آن وام بگیرند و نقدینگی استخراج کنند. ارز دیجیتال strip به عنوان توکن کاربردی پلتفرم عمل می‌کند که برای پرداخت کارمزد خدمات استریپ فایننس، مشارکت در تصمیمات مدیریتی پروژه، استیک کردن و موارد دیگر استفاده می‌شود. شفافیت مدیریت پروژه یکی از مزایای کلیدی آن است. هولدرهای ارز دیجیتال strip در تمام تصمیمات حیاتی پلتفرم، مانند به‌روزرسانی‌ها، زمان‌بندی توکن سوزی، ایردراپ‌ها و موارد دیگر تصمیم‌گیرنده هستند. توکن STRIP یک ارز ضد تورمی با سقف عرضه ۵۰ میلیون توکن است. این رمز ارز با استاندارد BEP20 بایننس اسمارت چین ساخته شده است و در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شد. قیمت ارز دیجیتال strip در زمان ورود به بازار ۰.۸۶ دلار بود.

خرید استریپ فایننس

ارز دیجیتال استریپ فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استریپ فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استریپ فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استریپ فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استریپ فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استریپ فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استریپ فایننس

فروش استریپ فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استریپ فایننس، مقدار استریپ فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استریپ فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استریپ فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استریپ فایننس

خرید و فروش استریپ فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استریپ فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استریپ فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا استریپ فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استریپ فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استریپ فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استریپ فایننس

برای ذخیره استریپ فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استریپ فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استریپ فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استریپ فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استریپ فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استریپ فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استریپ فایننس

قیمت استریپ فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استریپ فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استریپ فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استریپ فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استریپ فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استریپ فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استریپ فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023