خرید استریم کوین STRM | فروش ارز دیجیتال Stream coin به همراه قیمت لحظه‌ای

استریم کوین

STRM - Stream coin
0.002657تتر
6.28%

قیمت استریم کوین

153.3089تومان
(25,328)

حجم معاملات استریم کوین

852,249,459تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
157.2902تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
144.25تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استریم کوین

استریم کوین یک توکن کاربردی است که در اکوسیستم توکن‌های غیرمثلی یا NFT مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ارز دیجیتال قصد دارد تا فاصله میان وب ۲ و وب ۳ را از بین ببرد و کاربردهای زیادی را برای کاربران در سراسر جهان ایجاد کند. پلتفرم‌های مهم اکوسیستم StreamCoin یکی بازار STRMNFT است که برای خرید و فروش NFT مورد استفاده قرار می‌گیرد و دیگری سرویس پخش ویدئوی MeiTalk است. هر دوی این پلتفرم‌ها از توکن SteramCoin استفاده می‌کنند که STRM token نام دارد و در بیش از ۱۱۵ صرافی ارز دیجیتال لیست شده‌است.

توکن STRM یک توکن با استاندارد BEP-20 است که روی بلاک چین بایننس قرار دارد و با لانچ شدن زنجیره StreanChain 2.0 توکن STRM به زنجیره اصلی خود منتقل خواهد شد. این کار باعث می‌شود که توکن استریم کوین موارد استفاده بیشتری داشته باشد و بتواند کارایی بیشتری پیدا کند. انتقال توکن استریم کوین به Stream Chain 2.0 امکان استیک کردن، هزینه کمتر کارمزدها و تطابق بیشتر با اکوسیستم را به توکن STRM و دیگر توکن این شبکه که GSTRM نام دارد خواهد داد.

قیمت ارز دیجیتال STRM

ارز دیجیتال استریم کوین در ماه می سال ۲۰۲۲ با قیمت 0.23 دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. استریم کوین نتوانست در ابتدای ورود به بازار رشد کند و با ریزشی کوچک تا محدوده ۰.۰۹۴ دلار رو به رو شد. اما این این محدوده دوباره رشد کرد تا قیمت اولیه خود رسید. با رسیدن به قیمت اولیه خود، نتوانست این محدوده را به بالا بشکند و وارد یک روند ریزشی شد که تا محدوده قیمتی ۰.۰۱ دلار ادامه داشت و هنوز هم در همین محدوده نوسان می‌کند.

خرید استریم کوین

ارز دیجیتال استریم کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استریم کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استریم کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استریم کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استریم کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استریم کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استریم کوین

فروش استریم کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استریم کوین، مقدار استریم کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استریم کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استریم کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استریم کوین

خرید و فروش استریم کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استریم کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استریم کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا استریم کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استریم کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استریم کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استریم کوین

برای ذخیره استریم کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استریم کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استریم کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استریم کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استریم کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استریم کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استریم کوین

قیمت استریم کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استریم کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استریم کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استریم کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استریم کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استریم کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استریم کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه استریم کوین

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه استریم کوین دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023