خرید استوریج چین WSTOR | فروش ارز دیجیتال WSTOR به همراه قیمت لحظه‌ای

استوریج چین

WSTOR - StorageChain
0.00935تتر
11.87%

قیمت استوریج چین

542.3تومان
(9,276)

حجم معاملات استوریج چین

6,177,992,656تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
638تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
541.14تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استوریج چین

StorageChain LLC، از پیشگامان ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای غیرمتمرکز برای ذخیره‌سازی و اشتراک‌گذاری داده و فایل است. این شرکت با استفاده از فناوری IPFS، مالکیت امن و مقرون‌به‌صرفه داده را برای کاربران فراهم می‌کند. StorageChain شبکه‌ی ذخیره‌سازی غیرمتمرکز با سریع‌ترین رشد در web3 را مدیریت می‌کند. اپراتورهای گره‌های انفرادی با تأمین ظرفیت ذخیره‌سازی برای پروژه، پاداش دریافت می‌کنند.

خرید استوریج چین

ارز دیجیتال استوریج چین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استوریج چین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استوریج چین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استوریج چین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استوریج چین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استوریج چین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استوریج چین

فروش استوریج چین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استوریج چین، مقدار استوریج چین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استوریج چین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استوریج چین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استوریج چین

خرید و فروش استوریج چین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استوریج چین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استوریج چین به تتر، نیاز نیست که ابتدا استوریج چین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استوریج چین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استوریج چین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استوریج چین

برای ذخیره استوریج چین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استوریج چین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استوریج چین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استوریج چین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استوریج چین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استوریج چین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استوریج چین

قیمت استوریج چین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استوریج چین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استوریج چین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استوریج چین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استوریج چین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استوریج چین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استوریج چین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023