خرید ارز دیجیتال STOA Network | فروش ارز دیجیتال استوا نتورک | قیمت لحظه‌ای STA

استوا نتورک

STA - STOA Network
0.0272تتر
50.526%

قیمت خرید استوا نتورک

قیمت فروش استوا نتورک

1,346.4تومان
1,332.8تومان
(11,772)

حجم معاملات استوا نتورک

284,597,357تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,440.45تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
894.465تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استوا نتورک

استوا نتورک یک پلتفرم تریدینگ دارایی‌های سنتی و دیجیتالی است. این پلتفرم به کاربران خود امکان می‌دهد تا دارایی‌های مختلفی را در پلتفرم‌های جهانی ترید کنند و از فرصت‌های آربیتراژی سود ببرند. STOA Network محدودیت‌ها را برای تریدرها از بین می‌برد و از این طریق کاربران می‌توانند از فرصت‌های سرمایه‌گذاری بسیاری سود ببرند. توکن بومی این پلتفرم با نماد STA در ماه می سال ۲۰۲۱ لانچ شده است. در زمان عرضه این توکن، حدود ۲ میلیارد و پانصد میلیون توکن وارد بازار شد. این ارز دیجیتال دارای سقف عرضه است و تنها ۳ میلیارد و دویست میلیون عدد از آن وارد بازار می‌شود. توکن STA به کاربران امکان می‌دهد تا قراردادهای مختلف آپشن و فیوچرز را معامله کنند. همچنین امکان انجام معاملات با سرعت بسیار بالا نیز در این پلتفرم وجود دارد. با توجه به تنوع دارایی‌ها و پلتفرم‌ها، نقدینگی ارز دیجیتال STOA Network برای معاملات بالاست و معاملاتی روان را برای کاربران استوا نتورک به همراه دارد.

خرید استوا نتورک

ارز دیجیتال استوا نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استوا نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استوا نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استوا نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استوا نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استوا نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استوا نتورک

فروش استوا نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استوا نتورک، مقدار استوا نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استوا نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استوا نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استوا نتورک

خرید و فروش استوا نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استوا نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استوا نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا استوا نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استوا نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استوا نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استوا نتورک

برای ذخیره استوا نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استوا نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استوا نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استوا نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استوا نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استوا نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استوا نتورک

قیمت استوا نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استوا نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استوا نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استوا نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استوا نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استوا نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استوا نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023