خرید استپ اپ FITFI | فروش ارز دیجیتال Step App به همراه قیمت لحظه‌ای

استپ اپ

FITFI - Step App
0.005816تتر
2.157%

قیمت استپ اپ

337.3222تومان
(27,864)

حجم معاملات استپ اپ

3,648,832,200تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
349.8444تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
331.1162تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استپ اپ

ارز دیجیتال است اپ یک پروژه ارز دیجیتال بر پایه پروتکل استپ پروتکل است که در حوزه امورمالی مربوط به فیتنس کار می‌کند. در این بازی متاورسی کاربران با انجام یک سری تمرینات و مسابقات متاورسی پاداش کسب می‌کنند. فیتنس فایننس یا امور مالی مربوط به فایننس مانند حوزه گیم فای است و توکن حاکمیتی اکوسیستم Step App با نام FITFI از همین اصطلاح نشات گرفته است. با کمک توکن دیجیتالی FITFI کاربران می توانند در صنعت فیتنس درآمد کسب کنند. واقعیت افزوده اپلیکشن Step App دنیای متاورس را با دنیای بیرونی ترکیب می‌کند و تجربه اجتماعی جدیدی به وجود می‌آورد که در آن کاربران و افراد می‌توانند با هم مسابقه داشته باشند و برنده شوند. کاربران ابتدا باید اپلیکیشن Step App را دانلود کنند و پس از آن با راه رفتن، دویدن، مسابقه با دوستان و یا کاربران اپلیکیشن، کشف و جستجو در متاورس یا دنیای واقعی درآمد کسب کنند. اپلیکیشن ارز دیجیتال Step App برای کاربران خود تجربه دنیای فیتنس را در متاورس به کمک تکنولوژی مکان یابی و توکن‌های غیرمثلی به وجود می‌آورد.

خرید استپ اپ

ارز دیجیتال استپ اپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استپ اپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استپ اپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استپ اپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استپ اپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استپ اپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استپ اپ

فروش استپ اپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استپ اپ، مقدار استپ اپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استپ اپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استپ اپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استپ اپ

خرید و فروش استپ اپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استپ اپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استپ اپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا استپ اپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استپ اپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استپ اپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استپ اپ

برای ذخیره استپ اپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استپ اپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استپ اپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استپ اپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استپ اپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استپ اپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استپ اپ

قیمت استپ اپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استپ اپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استپ اپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استپ اپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استپ اپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استپ اپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استپ اپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه استپ اپ

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه استپ اپ دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023