خرید و فروش ارز دیجیتال استارلینک STARL | قیمت لحظه‌ای Starlink

استارلینک

STARL - Starlink
0.000005تتر
4.28%

قیمت استارلینک

0.290477تومان
(20,142)

حجم معاملات استارلینک

191,918,842,992تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.319731تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.267309تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استارلینک

ارز دیجیتال STARL توکن بومی یک فضای متاورسی به نام Starlink است که برای اجرای گیم‌ها، تعاملات اجتماعی و مبادله NFTها ساخته شده است. متاورس استارلینک به عنوان یک جهان مجازی عمل می‌کند که در آن کاربران می‌توانند فرصت‌های مختلفی را بر اساس علائق خود کشف و امتحان کنند. از آن سو، استارلینک به عنوان یک دنیای اجتماعی سه‌بعدی عمل کند که در آن کاربران می‌توانند با اهداف متفاوتی با یکدیگر تعامل کنند. برای مثال،‌ آنها می‌توانند آثار هنری خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند، گیم بازی کنند و از طریق NFTها و بازی‌های کسب درآمد کنند. بر اساس وایت پیپر پروژه، استارلینک قصد دارد میزبان گیم‌های اکشن، گیم‌های آموزش‌محور و گیم‌های ماجراجویی باشد. ارز دیجیتال استارل starl یک توکن ERC20 است که استارلینک از آن در متاورس و بازار خرید و فروش NFT استفاده کند. کاربران می‌توانند انواع آیتم‌های داخل بازی مثل سلاح‌ها، ابزارها یا سوخت را با ارز دیجیتال استارلینک starl خرید و فروش کنند. همچنین هولدرهای ارز دیجیتال starl این حق را دارند که در مورد هرگونه تغییراتی در پلتفرم رای بدهند. مجموع عرضه رمز ارز استارلینک ۱۰ تریلیون توکن است و مقدار بیشتری از آن صادر نخواهد شد. 

خرید استارلینک

ارز دیجیتال استارلینک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استارلینک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استارلینک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استارلینک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استارلینک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استارلینک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استارلینک

فروش استارلینک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استارلینک، مقدار استارلینک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استارلینک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استارلینک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استارلینک

خرید و فروش استارلینک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استارلینک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استارلینک به تتر، نیاز نیست که ابتدا استارلینک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استارلینک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استارلینک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استارلینک

برای ذخیره استارلینک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استارلینک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استارلینک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استارلینک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استارلینک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استارلینک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استارلینک

قیمت استارلینک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استارلینک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استارلینک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استارلینک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استارلینک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استارلینک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استارلینک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه استارلینک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه استارلینک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023