خرید استیدر SD | فروش ارز دیجیتال Stader به همراه قیمت لحظه‌ای

استیدر

SD - Stader
0.6584تتر
1.605%

قیمت استیدر

32,920تومان
(15,831)

حجم معاملات استیدر

2,075,027,850تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
33,200تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
32,000تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استیدر

ارز دیجیتال استیدر پلتفرم استیکینگ برای کاربران و صرافی‌های ارز دیجیتال است. پلتفرم Stader قراردادهای هوشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم کرده است تا بتوانند راه‌حل‌ها و اپلیکیشن‌های خود را بر روی آن به وجود بیاورند. به صورت خلاصه، استیدر قراردادهای هوشمند بومی را روی زنجیره‌های مختلفی مانند بلاک چین ترا، سولانا، اتریوم، نیر، فانتوم و .... به وجود آورده است تا توسعه دهندگان بتوانند اپلیکیشن‌های مختلفی را برای ییلد فارمینگ، لیکوئید استیکینگ، لانچ پد، گیمینگ و ... به وجود بیاورند و توسعه دهند. توکن بومی ارز دیجیتال Stader، توکن SD نام دارد. توکن SD توکن بومی و حاکمیتی پلتفرم استیدر است که ارزش آن به این پلتفرم وابسته است و موارد استفاده زیادی در این پلتفرم دارد. کاربران با استیک کردن توکن SD می‌توانند توکن xSD به دست بیاورند که به آنها امکان حاکمیت و رای دادن در پلتفرم را می‌دهد. از طرف دیگر با استیک این توکن می‌توان سود به دست آورد و زیرساخت‌های این پلتفرم را امن کرد و بهبود بخشید.

خرید استیدر

ارز دیجیتال استیدر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استیدر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استیدر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استیدر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استیدر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استیدر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استیدر

فروش استیدر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استیدر، مقدار استیدر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استیدر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استیدر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استیدر

خرید و فروش استیدر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استیدر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استیدر به تتر، نیاز نیست که ابتدا استیدر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استیدر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استیدر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استیدر

برای ذخیره استیدر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استیدر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استیدر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استیدر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استیدر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استیدر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استیدر

قیمت استیدر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استیدر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استیدر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استیدر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استیدر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استیدر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استیدر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023