فروش ارز دیجیتال اسکویید گرو به همراه قیمت لحظه‌ای | خرید SQUIDGROW

اسکویید گرو

SQUIDGROW - Squid Grow
0تتر
0.23%

قیمت اسکویید گرو

0.000939تومان
(25,102)

حجم معاملات اسکویید گرو

2,080,818,360تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000995تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.00092تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسکویید گرو

ارز دیجیتال SQUIDGROW میم کوینی است که قصد دارد به امن‌ترین میم‌کوین بازار تبدیل شود. اسکویید گرو خود را یک پروژه انقلابی معرفی می‌کند زیرا یک میم کوین کاربردی است که روی چندین بلاک چین در دسترس است. این باعث می‌شود توجه انواع مختلفی از سرمایه گذاران به آن جلب شود. اسکویید گرو یک استراتژی بازاریابی گسترده دارد که شامل تبلیغات وسیع در تلویزیون، رسانه‌های اجتماعی، یوتیوب، اینفلوئنسرها، پادکست‌ها و ... است. امکانات پروژه اسکوییدگرو شامل یک صرافی غیر متمرکز برای قراردادهای دائمی است. این صرافی استخرهای نقدینگی خود را خواهد داشت که توسط بنیانگذار پروژه یعنی شیب توشی ایجاد شده‌اند و در نتیجه مشکلی از لحاظ کمبود نقدنیگی در پروژه وجود نخواهد داشت. یکی از جذاب‌ترین استراتژی‌های صرافی مذکور این است که ۲۵ درصد از سود صرافی برای تزریق دوباره نقدینگی به استخرها و بازخرید توکن‌های squidgrow استفاده خواهد شد. بریج اسکرو که بین بایننس اسمارت چین و اتریوم ساخته شده به کاربران اجازه می‌دهد که به سادگی بین این دو بلاک چین‌ جابجا شوند. اسکویید گرو همچنین یک بازار خرید و فروش NFT،  یک کلکسیون NFT و اپلیکیشن سواپ ارزهای دیجیتال را نیز خواهد داشت. ارز دیجیتال SQUIDGROW با استاندارد BEP20 ساخته شده است و مجموع عرضه آن ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن است.

خرید اسکویید گرو

ارز دیجیتال اسکویید گرو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسکویید گرو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسکویید گرو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسکویید گرو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسکویید گرو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسکویید گرو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسکویید گرو

فروش اسکویید گرو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسکویید گرو، مقدار اسکویید گرو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسکویید گرو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسکویید گرو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسکویید گرو

خرید و فروش اسکویید گرو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسکویید گرو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسکویید گرو به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسکویید گرو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسکویید گرو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسکویید گرو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسکویید گرو

برای ذخیره اسکویید گرو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسکویید گرو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسکویید گرو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسکویید گرو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسکویید گرو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسکویید گرو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسکویید گرو

قیمت اسکویید گرو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسکویید گرو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسکویید گرو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسکویید گرو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسکویید گرو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسکویید گرو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسکویید گرو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023