خرید ارز دیجیتال Spume Protocol	| فروش و قیمت لحظه‌ای SPUME

اسپیوم پروتکل

SPUME - Spume Protocol
0.000647تتر
2.53%

قیمت اسپیوم پروتکل

37.1378تومان
(27,581)

حجم معاملات اسپیوم پروتکل

87,494,064تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
38.84832تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
33.90044تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسپیوم پروتکل

ارز دیجیتال SPUME توکن بومی پروتکلی به همین نام است که زیرساخت‌هایی برای خرید و فروش NFTهای فیزیکی و دیجیتال در بلاک چین اتریوم ارائه می‌دهد. پروتکل Spume کاربران را قادر می‌سازد تا بازارهای NFT شخصی‌سازی شده بسازند؛ این بازارها سیستم پرداختی روی بلاک چین دارند و می‌توانند دارایی‌های فیزیکی و دیجیتالی را به توکن تبدیل کنند. دارایی‌هایی که قابلیت توکن شدن دارند شامل هنرهای دیجیتال، هنرهای فیزیکی، املاک و مستغلات، حق مالکیت معنوی، حق ثبت اختراع و کالاهای لوکس است. ارز دیجیتال spume کاربردهای متعددی در این پروتکل دارد. کاربران در ازای استیک SPUME توکن‌های بیشتری به دست می‌آورند. آنها همچنین واجد شرایط رای دادن به تغییرات اسپیوم از طریق پورتال رای‌گیری هستند. تمام درآمد بازار از کارمزد تراکنش‌ها نیز در میان هولدرهای SPUME توزیع می‌شود ( به نسبت تعداد توکن‌ها). علاوه بر این، اگر کارمزدها با SPUME پرداخت شود، بر اساس میزان توکن‌هایی که در کیف پول کاربر نگهداری می‌شوند، تخفیف می‌خورد. ارز دیجیتال Spume با استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده است و یک توکن ضد تورمی است که سقف عرضه آن به ۱۰۰ میلیون توکن محدود است. قیمت ارز دیجیتال Spume در زمان ورود به بازار ۰.۳۷ دلار بود.

خرید اسپیوم پروتکل

ارز دیجیتال اسپیوم پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسپیوم پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسپیوم پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسپیوم پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسپیوم پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسپیوم پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسپیوم پروتکل

فروش اسپیوم پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسپیوم پروتکل، مقدار اسپیوم پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسپیوم پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسپیوم پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسپیوم پروتکل

خرید و فروش اسپیوم پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسپیوم پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسپیوم پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسپیوم پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسپیوم پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسپیوم پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسپیوم پروتکل

برای ذخیره اسپیوم پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسپیوم پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسپیوم پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسپیوم پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسپیوم پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسپیوم پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسپیوم پروتکل

قیمت اسپیوم پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسپیوم پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسپیوم پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسپیوم پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسپیوم پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسپیوم پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسپیوم پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023