خرید اسپورتیوم SPRT | فروش ارز دیجیتال Sportium به همراه قیمت لحظه‌ای

اسپورتیوم

SPRT - Sportium
0.000496تتر
12.89%

قیمت اسپورتیوم

28.64805تومان
(26,062)

حجم معاملات اسپورتیوم

4,591,752,931تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
31.6196تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
25.32453تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسپورتیوم

ارز دیجیتال اسپورتیوم یک پلتفرم برای NFT های ورزشی است. توکن‌های غیرمثلی یا NFT های اسپورتیوم به کاربران امکان می‌دهند تا از راه‌های مختلفی با ورزش مورد علاقه‌شان ارتباط برقرار کنند، به عنوان مثال NFT های ورزشی را جمع‌آوری کنند، آن را ترید کنند و از طریق پلتفرم Sportium کسب درآمد کنند. ELVN اولین اپلیکیشنی است که در اکوسیستم اسپورتیوم به وجود آمده‌است و یک پلتفرم برای کالکشن‌های NFT است که توسط K-league ایجاد شده‌است. کاربران می‌توانند با جمع‌آوری کالکشن‌ها و NFT های لحظه‌های به یاد ماندنی ورزشی در این پلتفرم فعالیت کنند. در حال حاضر حدود ۲۴۰ میلیون توکن SPRT در بازار ارزهای دیجیتال در گردش هستند و این توکن در رده ۲۹۰۰ لیست ارزهای دیجیتال کوین مارکت کپ از نظر ارزش بازار قرار دارد. سقف عرضه ارز دیجیتال Sportium یک میلیارد توکن است.

قیمت ارز دیجیتال SPRT

ارز دیجیتال اسپورتیوم در ماه دسامبر سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. قیمت اولیه این ارز دیجیتال در حدود ۰.۱۵ دلار قرار داشت. اسپورتیوم با طی کردن یک روند صعودی توانست در ماه مارس سال ۲۰۲۲ به بالاترین قیمت خود در ۳ دلار برسد. با این وجود این روند افزایشی چندان طول نکشید و اسپورتیوم وارد یک روند نزولی شد که تا رسیدن به کف قیمتی آن در ماه مارس سال ۲۰۲۳ ادامه داشت.

خرید اسپورتیوم

ارز دیجیتال اسپورتیوم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسپورتیوم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسپورتیوم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسپورتیوم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسپورتیوم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسپورتیوم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسپورتیوم

فروش اسپورتیوم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسپورتیوم، مقدار اسپورتیوم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسپورتیوم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسپورتیوم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسپورتیوم

خرید و فروش اسپورتیوم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسپورتیوم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسپورتیوم به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسپورتیوم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسپورتیوم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسپورتیوم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسپورتیوم

برای ذخیره اسپورتیوم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسپورتیوم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسپورتیوم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسپورتیوم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسپورتیوم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسپورتیوم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسپورتیوم

قیمت اسپورتیوم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسپورتیوم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسپورتیوم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسپورتیوم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسپورتیوم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسپورتیوم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسپورتیوم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023