خرید SpiritSwap | قیمت لحظه‌ای و فروش ارز دیجیتال اسپیریت سواپ SPIRIT

اسپیریت سواپ

SPIRIT - SpiritSwap
0.0031تتر
7.601%

قیمت اسپیریت سواپ

155.62تومان
(15,246)

حجم معاملات اسپیریت سواپ

66,212,106تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
175.5494تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
138.8532تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسپیریت سواپ

ارز دیجیتال SPIRIT توکن بومی یک صرافی غیر متمرکز به نام SpiritSwap است. صرافی‌های غیر متمرکز به کاربران اجازه می‌دهند تا ارزهای دیجیتال را بدون نظارت و کنترل هیچ نهاد مرکزی با یکدگر مبادله کنند. به این ترتیب واسطه‌ها از فرایند معامله حذف می‌شوند و این باعث می‌شود معامله برای هر دو طرف ارزان‌تر تمام شود. صرافی اسپیریت سواپ برای تسهیل معاملات خود از مفهوم بازارساز خودکار استفاده می‌کند. بازارساز خودکار ابزاری است که برای تعیین قیمت یک توکن به طور خودکار استفاده می‌شود. ارز دیجیتال spirit توکن کاربردی اسپیریت سواپ است که به کاربران در کشت سود، معامله، استیک و دیگر خدمات مالی غیر متمرکز کمک می‌کند. توکن spirit به گونه‌ای طراحی شده است که صرفاً به عنوان یک رمز ارز کاربردی قابل استفاده باشد. ارز دیجیتال SPIRIT تنها بر اساس فعالیت و تلاش کاربر در این صرافی به کاربران تعلق می‌گیرد. بنابراین، کاربرانی که فعالانه در صرافی مشارکت نمی‌کنند، شانسی برای دریافت آن به عنوان مشوق ندارند. ارز دیجیتال SPIRIT روی بلاک چین فانتوم (FTM) ساخته شده است و یک توکن ضد تورمی است که سقف عرضه آن به ۱ میلیارد توکن محدود شده است. قیمت ارز دیجیتال spirit در زمان ورود به بازار ۰.۱۰۲ دلار بود.

 

خرید اسپیریت سواپ

ارز دیجیتال اسپیریت سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسپیریت سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسپیریت سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسپیریت سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسپیریت سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسپیریت سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسپیریت سواپ

فروش اسپیریت سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسپیریت سواپ، مقدار اسپیریت سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسپیریت سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسپیریت سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسپیریت سواپ

خرید و فروش اسپیریت سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسپیریت سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسپیریت سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسپیریت سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسپیریت سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسپیریت سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسپیریت سواپ

برای ذخیره اسپیریت سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسپیریت سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسپیریت سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسپیریت سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسپیریت سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسپیریت سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسپیریت سواپ

قیمت اسپیریت سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسپیریت سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسپیریت سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسپیریت سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسپیریت سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسپیریت سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسپیریت سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023