خرید ارز دیجیتال Spartan Protocol | فروش SPARTA | قیمت اسپارتا

اسپارتان

SPARTA - Spartan
0.008017تتر
2.101%

قیمت خرید اسپارتان

قیمت فروش اسپارتان

417.6857تومان
413.6772تومان
(4,526)

حجم معاملات اسپارتان

2,175,537,818تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
420.1865تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
405.8069تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسپارتان

اسپارتان پروتکل یک الگوریتم بازارساز خودکار را برای سرویس‌های دیفای فراهم می‌کند و کاربران و پروژه‌های ارز دیجیتال می‌توانند از این الگوریتم استفاده کنند. بازارساز خودکار Spartan Protocol نقدینگی بالایی را برای پروژه‌ها فراهم می‌کند که کارمزد کمی دارد و مبادلات مالی در آن خیلی سریع انجام می‌شوند. Spartan Protocol روی اسمارت چین بایننس قرار دارد. توکن شبکه Spartan Protocol با نام SPARTA است که به عنوان یک توکن در مبادلات و استخرهای نقدینگی Spartan Protocol استفاده می‌شود. این توکن به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون داشتن هیچ اکانتی توکن‌های دیگر را به یکدیگر تبدیل کنند، نقدینگی لازم را برای شبکه به وجود بیاورند و برای آن پاداش دریافت کنند، توکن‌های LP استیک کنند تا درآمد بیشتری داشته باشند و در تصمیم‌گیری‌های شبکه رای بدهد و تاثیرگذار باشند. Spartan Protocol یک موسسه اجتماعی است که توسط کامیونیتی‌های مختلف از بایننس و با هدف غیرمتمرکزسازی، آموزش و جامعه به وجود آمده‌است.

قیمت ارز دیجیتال SPARTA

ارز دیجیتال Spartan Protocol با نماد SPARTA در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این ارز دیجیتال در ماه اکتبر سال ۲۰۲۰ وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. در حال حاضر حدود ۸۹ میلیون توکن Sparta در بازار وجود دارد. این ارز دیجیتال با قیمت صفر عرضه اولیه شد و در عرضه اولیه خود در حدود قیمت ۰.۱ دلاری قیمت‌گذاری شد. Spartan Protocol توانست در ماه فوریه سال ۲۰۲۱ به بالاترین قیمت خود در ۲ دلار برسد و کف قیمتی خود را در حدود قیمتی ۰.۰۱ دلار تجربه کرد.

خرید اسپارتان

ارز دیجیتال اسپارتان یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسپارتان به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسپارتان خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسپارتان در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسپارتان خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسپارتان خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسپارتان

فروش اسپارتان در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسپارتان، مقدار اسپارتان مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسپارتان در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسپارتان در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسپارتان

خرید و فروش اسپارتان در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسپارتان خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسپارتان به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسپارتان خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسپارتان خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسپارتان بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسپارتان

برای ذخیره اسپارتان، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسپارتان شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسپارتان مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسپارتان است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسپارتان نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسپارتان خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسپارتان

قیمت اسپارتان در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسپارتان تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسپارتان، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسپارتان قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسپارتان و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسپارتان را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسپارتان را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023