خرید ارز دیجیتال سول سواپ | فروش ارز دیجیتال SoulSwap | قیمت SOUL

سول سواپ

SOUL - SoulSwap
0.026تتر
0.383%

قیمت خرید سول سواپ

قیمت فروش سول سواپ

1,307.8تومان
1,294.8تومان
(11,610)

حجم معاملات سول سواپ

4,379,726,877تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,312.83تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,302.77تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سول سواپ

سول سواپ یک پلتفرم وام دهی غیرمتمرکز است که روی بلاک چین فانتوم ایجاد شده. این پلتفرم به کاربران، توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاران امکان می‌دهد تا به صورت فرد به فرد به معامله بپردازند و وارد فضای باز سرمایه‌گذاری شوند. SoulSwap یک اکوسیستم غیرمتمرکز و مولتی چین است که سعی داشته امکانات تازه‌ای را به دنیای دیفای و امور مالی غیرمتمرکز اضافه کند. سول سواپ روی بلاک چین فانتوم ایجاد شده و آینده این ارز دیجیتال را روشن می‌بیند. با اینکه فانتوم امکاناتی مانند اتریوم را ندارد اما در حال رشد و توسعه است و در آینده ممکن است بتواند با شبکه قدرتمند اتریوم مقابله کند. توکن بومی پلتفرم سوب سواپ با نماد SOUL در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن دارای محدودیت عرضه ۲۵۰ میلیون عددی است و هر روزه ۲۵۰ هزار توکن جدید وارد بازار می‌شود. ۷۵ درصد از ارز دیجیتال SoulSwap به عنوان پاداش به کامیونیتی داده می‌شود. ۱۲.۵ درصد مربوط به دائوی آن است و ۱۲.۵ درصد هم برای امور اجرایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید سول سواپ

ارز دیجیتال سول سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سول سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سول سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سول سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سول سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سول سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سول سواپ

فروش سول سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سول سواپ، مقدار سول سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سول سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سول سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سول سواپ

خرید و فروش سول سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سول سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سول سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا سول سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سول سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سول سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سول سواپ

برای ذخیره سول سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سول سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سول سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سول سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سول سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سول سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سول سواپ

قیمت سول سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سول سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سول سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سول سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سول سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سول سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سول سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه سول سواپ

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه سول سواپ دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023