خرید ارز دیجیتال سوفیا ورس | فروش و قیمت لحظه‌ای SophiaVerse

سوفیا ورس

SOPH - SophiaVerse
0.08974تتر
2.607%

قیمت سوفیا ورس

4,487تومان
(7,158)

حجم معاملات سوفیا ورس

2,057,124,947تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,660تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,228.5تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سوفیا ورس

با رشد هرچه بیشتر هوش مصنوعی و ای آی، در حال نزدیک شدن به یک هوش مصنوعی عمومی یا AGI هستیم. این مدل تازه هوش مصنوعی در مورد همه چیز می‌داند و می‌تواند منابع اطلاعاتی لازم را برای خود انتخاب کند و خود را رشد و گسترش دهد. AGI نیازی به انسان‌ها برای رشد خود ندارد و این مساله می‌تواند برای افراد و بشریت ترسناک باشد. پلتفرم غیرمتمرکز و ارز دیجیتال سوفیا ورس قصد دارد در این میان یک هوش مصنوعی عمومی به وجود بیاورد که برای انسانیت مفید است و از طرف دیگر مضرات آن را ندارد. SophiaVerse به مردم و کاربران خود کمک می‌کند تا خود را با این دنیای جدید منطبق کنند و بتوانند در عصر تازه هوش مصنوعی و سینگولاریتی زندگی کنند. توکن بومی این پلتفرم توکن SOPH است و یک توکن با استاندارد ERC-20 اتریوم است. کاربران در یک فضای بازی، در مورد هوش مصنوعی یاد می‌گیرند و توکن SOPH به عنوان پاداش به آنها داده می‌شود.

خرید سوفیا ورس

ارز دیجیتال سوفیا ورس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سوفیا ورس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سوفیا ورس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سوفیا ورس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سوفیا ورس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سوفیا ورس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سوفیا ورس

فروش سوفیا ورس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سوفیا ورس، مقدار سوفیا ورس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سوفیا ورس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سوفیا ورس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سوفیا ورس

خرید و فروش سوفیا ورس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سوفیا ورس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سوفیا ورس به تتر، نیاز نیست که ابتدا سوفیا ورس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سوفیا ورس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سوفیا ورس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سوفیا ورس

برای ذخیره سوفیا ورس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سوفیا ورس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سوفیا ورس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سوفیا ورس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سوفیا ورس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سوفیا ورس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سوفیا ورس

قیمت سوفیا ورس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سوفیا ورس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سوفیا ورس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سوفیا ورس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سوفیا ورس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سوفیا ورس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سوفیا ورس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه سوفیا ورس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه سوفیا ورس دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023