خرید ارز دیجیتال Songbird Finance Token |‌ فروش سانگ برد فایننس توکن | قیمت لحظه‌ای SFIN

سانگ برد فایننس توکن

SFIN - Songbird Finance Token
544.29تتر
8.87%

قیمت سانگ برد فایننس توکن

31,677,677تومان
(26,122)

حجم معاملات سانگ برد فایننس توکن

826,037,256تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
34,920,000تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
28,538,370تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سانگ برد فایننس توکن

سانگ برد یک شبکه غیرمتمرکز است که محصولات مختلفی را در حوزه امور مالی تجربی یا اکسپریمنتال فایننس در خود جای داده است. اکسپریمنتال فایننس  بزرگترین و فعالترین پلتفرم در شبکه سانگ برد است و در حال توسعه برای ایجاد امکانات جدید روی پلتفرم Songbird Finance است. توکن بومی و حاکمیتی این پلتفرم با نام SFIN در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و به عنوان پاداش در اکوسیستم ارز دیجیتال Songbird Finance مورد استفاده قرار می‌گیرد. این توکن دارای محدودیت عرضه است و تنها ۱۱ هزار توکن SFIN وارد بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد. سانگ برد فایننس در ماه می سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و قیمت اولیه آن ۶۶۳.۷ دلار بوده است. پلتفرم دیگری که بر روی شبکه Songbird Finance در حال توسعه است، FLR Finance است که محصولات متنوعی در حوزه دیفای و وب ۳ را توسعه می‌دهد و همه این محصولات از طریق یک جمع‌آورنده بازدهی یا yield aggregator به هم متصل می‌شوند.

خرید سانگ برد فایننس توکن

ارز دیجیتال سانگ برد فایننس توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سانگ برد فایننس توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سانگ برد فایننس توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سانگ برد فایننس توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سانگ برد فایننس توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سانگ برد فایننس توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سانگ برد فایننس توکن

فروش سانگ برد فایننس توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سانگ برد فایننس توکن، مقدار سانگ برد فایننس توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سانگ برد فایننس توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سانگ برد فایننس توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سانگ برد فایننس توکن

خرید و فروش سانگ برد فایننس توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سانگ برد فایننس توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سانگ برد فایننس توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا سانگ برد فایننس توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سانگ برد فایننس توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سانگ برد فایننس توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سانگ برد فایننس توکن

برای ذخیره سانگ برد فایننس توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سانگ برد فایننس توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سانگ برد فایننس توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سانگ برد فایننس توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سانگ برد فایننس توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سانگ برد فایننس توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سانگ برد فایننس توکن

قیمت سانگ برد فایننس توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سانگ برد فایننس توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سانگ برد فایننس توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سانگ برد فایننس توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سانگ برد فایننس توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سانگ برد فایننس توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سانگ برد فایننس توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023