خرید ارز دیجیتال Sologenic  | فروش ارز دیجیتال SOLO | قیمت SOLO

سولوجنیک

SOLO - Sologenic
0.12442تتر
9.573%

قیمت سولوجنیک

6,245.884تومان
(15,279)

حجم معاملات سولوجنیک

19,887,823,799تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,797.582تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,634.95تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سولوجنیک

سولوژنیک یک اکوسیستم بلاک چینی است که بر روی بلاک چین ریپل ایجاد شده است. این پلتفرم، سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیگر و معامله کریپتوکارنسی‌ها را با دیگر دارایی‌های غیربلاک چینی مانند سهام، صندوق‌های قابل معامله یا ETF  ها، کامودیتی‌ها از بیش از ۳۰ کارگزاری اوراق بهادار در سراسر دنیا امکان‌پذیر می‌کند. پلتفرم Sologenic دارایی‌های مالی را توکنیزه می‌کند و در اختیار معامله‌گران و سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد. دو محصول اصلی این پلتفرم Sologenic.org و Sologenic.com نام دارند. Sologenic.org بر روی توسعه دادن اکوسیستم سولژنیک کار می‌کند و دیگری در حال توسعه دادن موارد استفاده این پلتفرم برای توکنیزه کردن اوراق بهادار است. پلتفرم Sologenic استیبل کوین‌هایی را با پشتوانه یک به یک با دلار آمریکا و دارایی‌های واقعی ارائه می‌دهد. هر استیبل کوین نماینده یک دارایی در دنیای بیرون است و به شکل توکنیزه شده روی بلاک چین به وجود آمده است. کاربران و معامله‌گران می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی خود را به صورت ۲۴ ساعته در صرافی غیرمتمرکز Sologenic در برابر ارز دیجیتال SOLO یا XRP معامله کنند. معامله‌گران به صورت کاملی اختیار و مالکیت دارایی‌های خود را در اختیار دارند و هیچ نهاد مرکزی دارایی آنها را کنترل نمی‌کند.

قیمت ارز دیجیتال SOLO

توکن کاربردی اکوسیستم Sologenic توکن SOLO  نام دارد. این ارز دیجیتال در ماه مارس سال ۲۰۲۰ وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. قیمت اولیه این ارز دیجیتال ۰.۲۷ دلار بود. ارز دیجیتال Sologenic در ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ کف قیمتی خود را در قیمت ۰.۰۹ دلار تجربه کرد. اما این کف قیمتی سکوی پرتابی برای ارز دیجیتال SOLO بود و توانست در رشدی شارپ به بالاترین قیمت خود در ماه دسامبر و قیمت ۶.۱ دلاری برسد.

خرید سولوجنیک

ارز دیجیتال سولوجنیک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سولوجنیک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سولوجنیک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سولوجنیک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سولوجنیک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سولوجنیک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سولوجنیک

فروش سولوجنیک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سولوجنیک، مقدار سولوجنیک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سولوجنیک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سولوجنیک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سولوجنیک

خرید و فروش سولوجنیک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سولوجنیک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سولوجنیک به تتر، نیاز نیست که ابتدا سولوجنیک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سولوجنیک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سولوجنیک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سولوجنیک

برای ذخیره سولوجنیک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سولوجنیک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سولوجنیک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سولوجنیک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سولوجنیک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سولوجنیک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سولوجنیک

قیمت سولوجنیک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سولوجنیک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سولوجنیک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سولوجنیک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سولوجنیک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سولوجنیک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سولوجنیک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023